Položku nelze vložit do košíku.



PayU NajduZboží.cz
Univerzální motorový filtr pro vysavače AEG, Electrolux, Tornado a Volta Electrolux EF54
Výrobce:Electrolux
Dostupnost:Produkt se již nedodává
  
ID produktu: 6152
Vaše cena bez DPH: 70 Kč
Vaše cena s DPH: 85 Kč
Běžná cena:99 Kč
Ušetříte:14 Kč (14%)
  
Popis produktu:

EF 54 motorový filtr do vysavače AEG, Electrolux, Tornado, Volta 

  
Originální univerzální motorové filtry EF54 - výrobce Electrolux, balení obsahuje 2 filtry - Rozměry filtrů : 227x145 mm, tloušťka 5mm. 
Filtry jsou díky nákresům jednoduše upravitelné pro mnoho druhů vysavačů - některé z nich naleznete na seznamu níže, filtr je univerzální, k nastřižení.Filtr Electroux 9000843053, 1052232558,7917559,1050821014. 

  

ELECTROLUX

Accelerator: ZAC 6705...6790, 6805...6858

AirMax: ZAM 6100...6195, ZAM6210...6270

Bolido:Z 4500...4595

Clario: Z 1900...2095, 7510...7549

Ergomini/Clario2: ZP 3500...3550

Ergospace: ZE 2200...2299, ZE 310...335,

2253...2271 XXL, XXL 00...300

ZEG 310...355, ZE 2400, 2410

Excellio: Z 5000...5295

Maximus: ZXM 7010...7035,

Oxygen: Z 5500.. .5695, 5900.. .5995,6988D

Oxygen+: Z 7320...7399

Oxy3system: ZO 6300...6399, EL 7020B

SmartVac: Z 5000...5696

Ultra Silencer: Z 3300...3395, ZUS3336...3396, ZUSG 3000, PE 6985A,EL 6985B ZUSG 3900, ZUS 3920, 3925,3930, 3940P, 3960, 3970P, 3980P, 3990

UltraOne:Z 8800...8899

Viva Control: ZV1010...1050

Viva Quickstop: ZVQ 2100..2105,ZVQ 2135, Z 4650, 4660

AEG

AE: 4620, 4640

AirMax: AAM 6100...6195,6200OKO, 6216, 6320CD, 6324,7124Pow

Clario: AEC 7570...7572

Clario 2: AEP 3515,3525

Maximus: AMX 7010...7035

Oxygen+: AO 7320, 7335, 7350

Oxy3system: AOS 9300...9352

System_Pro: P1...P999

Ultra Silencer: AUS 4030...4099,AUSÔ 3000, AUSG 3900, 3930,3965P

UltraOne: AEL 8800...8899

Viva Control: AVC 1110...1190,1220...1230

Viva Quickstop: AVQ 2100...2190,2221 QS, Elégance, 2135, 2500

TORNADO

AirMax: TO 6400...6451

Bolido: 1500...1750, 4500...4559

Calypso: TO 6310...6399, 6510...6530

Elégance:TO 6600...6630

Essensio: TO 4600...4699

Modelys: CA 6200...6230

Pluton: TO 3515, 3525

Perfecto: TO 7010, 7020

Super Pro: TO 30, 50, 55, TO 3600,4620,4640

VOLTA

AirMax: UC 6100...6199, 6410...6430

Bolido: 4500...4595

Control: U 4610...4640

Gemini:U 2810...2990

Maximus: U 7510...7540

Modelys: U 6200...6290

Quickstop: U 4410...4461

Rolfy: U 1004...1035

  

 

Související kategorie a příslušenství k vysavači:
+
-
O výrobci Electrolux:
Electrolux
Kdo by neznal společnost Electrolux, přední světovou značkou pro domácí spotřebiče. Firma působí od roku 1919 a sídlo společnosti má ve Stockholmu ve Švédsku. Za rok ve více než 150 zemích světa prodá více než 60 milionů domácích a profesionálních přístrojů, což jen dosvědčuje její kvalitu a rozsáhlost. Do jejich portfolia se řadí ledničky, myčky nádobí, pračky, sporáky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Navíc je tato značka jedna z mála, která nabízí své produkty jak spotřebitelům, tak i profesionálům. Při návrhu a výrobě klade velký důraz na ochranu životního prostředí, malou spotřebu energie a dlouhou celkovou životnost produktu. Mezi její značky patří Electrolux, AEG, Anova, Frigidaire, Westinghouse a Zanussi.
Parametry:
+
-

Dostupnost:Nedostupné!
Počet ks v prodejním baleníElectrolux EF 54 motorový filtr - 2ks v balení
Související zboží:
Filtry ELECTROLUX EF55 (2ks)
Electrolux EF55 filtry: originální filtr v rámu a mikrofiltr s nákresy k vysavačům Electrolux EF55 a Philips FC8030 pro vysavače: ELECTROLUX a AEG : Accelerator ZAC 6705 až 6790 Accelerator ZAC 6805 až 6858 AirMax ZAM 6100 až 6116 AirMax: ZAM 6210 až 6271 Bolido Z 4500 až 4595 Clario Z 1900 až 2095Clario Z 7510 až 7549 Cyclone XL ZCX 6200 až 6210 Cyclone XL ZCX 6410 až 6470 Cyclone Power Z 7210 až 7292 Cyclone Power Z 5835 / DC Ergospace XXL 10 až 300 Ergospace XXL TT 11, 14 Ergospace 2253 XXL, 2254 XXL Ergospace ZEG 300, 320 Ergospace ZE 2200 až 2299 Essensio ZEO 5400 až 5499 Excellio Z 5000 až 5295 Maximus ZXM 7010 až 7035 Oxygen Z 5500 až 5695 Oxygen Z 5900 až 5995 Oxygen+ Z 7320 až 7399 Praxio Z 6020 až 6040 SmartVac Z 5000 až 5695 SmartVac Z 5520 Superpro Z 6160 TwinClean Z 8200 až 8280 Ultra Active GREEN ZUAG 3800 UltraActive ZUA 3810/ P UltraActive ZUA 3820,3830 P, 3840, 3860 Ultra Silencer GREEN ZUSG 3000,3900 UltraSilencer Z 3300 až 3395 UltraSilencer ZUS 3336 až 3396 UltraSilencer Z 3300 až 3327 UltraSilencer Z 3329 až 3335 UltraSilencer ZUS 3920,3925,3930, 3940P UltraSilencer ZUS 3960, 3970P, 3980P, 3990 Viva Control ZV 1010 až 1050 Viva Quickstop ZVQ 2100 až 2105, PHILIPS: Specialist FC 9100 až 9149 Universe FC 9000 až 9049, Tornado: Accelerator TO 6720 až 6726 AirMax TO 6410 až 6451 Bolido T0 1500 až 1750Bolido TO 4500 až 4595 Calypso TO 6510/N, 6520/N, TO 6521H, 6530/N Elegance TO 6600 až 6630 Essensio TO 4600 až 4699, 4625/N Essensio TO 5400 až 5499 Magnum 4000 B/N/O Perfecto TO 7010, 7020 Serenys TO 2810 až 2891, 6000 Spiral TO 6200 až 6271 Super Pro TO 30 až 50, 55 Volta: AirMax U 6410 až 6430 Bolido: 4500 až 4595, 4512/B, 4518, 45221 Control U 4610 až 4640 Cyclone XL U 6610 až 6630 Essensio U 5400 až 5499 Gemini U 2810 až 2990 Maximus U 7510 až 7540 Quickstop U 4410 až 4461 Zanussi: ZANT 7770 ZAN 4610, 4620, 4640, 4641... Pluto ZANT 7720, 7772 a jiné vysavače.
179,- Kč
149,- Kč
Skladem
AEG-ELECTROLUX-PHILIPS typ S-BAG alternativní sáčky 10ks
Nedis BXL51865 10 sáčků v balení a filtr. Sáčky do vysavače ELECTROLUX - SilentPerformer typu Sbag pasují do mnoha typů i modelů vysavačů Pro vysavače AEG, ELECTROLUX, PHILIPS Typu ELECTROLUX S-Bag E200, E201, E202, E203, E206 a jiné. Tyto sáčky jsou určeny pro řadu AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe.Výrobce Basix XL, v balení je navíc univerzální mikrofiltr vysavače k nástřihu.Tyto sáčky jsou alternativou (neoriginální náhradou) sáčků S-Bag s kapacitou 3,5 litru v malém balení E201 Electrolux nebo větším balením E201M s plastovým držákem.
269,- Kč
222,- Kč
Skladem
Originální sáčky ELECTROLUX s-bag ® E201MSFD Classic Long Performance 12ks
Sada originálních sáčků S-BAG pro vysavače AEG-ELECTROLUX-PHILIPS. Sáčky do vysavače ELECTROLUX SBag ® Long Performance E201MSFD - 12ks sáčků v dodávce + extra blistr vonných tyčinek, syntetické prachové sáčky. Pro řadu AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe. Výrobce ELECTROLUX = kvalita.
799,- Kč
655,- Kč
Skladem
Extra výhodná sada pro vysavače ELECTROLUX: HEPA filtr H13 omýv., sáčky SBAG 15ks ORIGINÁL
Electrolux 1800VP HEPA filtr H13 a s-bag sáčky 15ks textilní to je extravýhodná originální sada sáčků s-bag a filtru HEPA H13 k vysavačům ELECTROLUX-PHILIPS-AEG. Sáčky s-bag z netkané textilie DURAFLOW TM (Menalux), HEPA filtr filtrační třídy H13 je omývatelný. Určeno pro vysavače: ELECTROLUX Airmax, ELECTROLUX Airmax GREEN ELECTROLUX Clario ELECTROLUC Classic Silence ELECTROLUX Bolido ELECTROLUX ErgoSpace , ELECTROLUX ErgoSpace GREEN ELECTROLUX Essencio ELECTROLUX Excellio ELECTROLUX Harmony ELECTROLUX JetMaxx, ELECTROLUX JetMaxx GREEN, ELECTROLUX JetMaxx DUST + GONE ELECTROLUX MCY1 ELECTROLUX Mondo II ELECTROLUX Maximus ELECTROLUX Oxy3 ELECTROLUX Oxygen, ELECTROLUX Oxygen + ELECTROLUX PowerForce ELECTROLUX PTOHV-01 ELECTROLUX PureD9 ELECTROLUX Silent Performer ELECTROLUX SmartVac ELECTROLUX Suprepro ELECTROLUX Twintech ELECTROLUX XXL, ELECTROLUX XXL BOX ELECTROLUX UltraOne , ELECTROLUX UltraOne GREEN ELECTROLUX UltraSilencer, ELECTROLUX UltraSilencer GREEN ELECTROLUX Viva Control ELECTROLUX Viva Quickstop AEG AEG AirMAX, AEG AirMAX OKO GREEN AEG Clario AEG ErgoSpace , AEG ErgoSpace GREEN AEG Essensio AEG JetMaxx , AEG JetMaxx GREEN AEG Maximus AEG Oxy´systém AEG Oxygen+ AEG PowerForce AEG PureD9 AEG QS Elégance AEG SilentPerformer AEG System Pro AEG UltraOne, AEG UltraOne GREEN AEG UltraSilencer, AEG UltraSilencer GREEN AEG Viva Control AEG Viva Quickstop PHILIPSPHILIPS AutoClean PHILIPS Ergofit PHILIPS Jewel PHILIPS Performer,Performer Pro, Performer Ultimate PHILIPS Studio PHILIPS Specialist PHILIPS SilentStar PHILIPS Universe a další vysavače.
699,- Kč
599,- Kč
Skladem
Menalux 1800MP Sáčky do vysavače s-bag ® syntetické 12ks
Sáčky do vysavače S-bag/SBAG syntetické SBag prachové sáčky v originál balení Menalux 1800MP pro vysavače Electrolux, AEG, Philips 12 ks a mikro filtry. Patentovaný materiál sáčků Duraflow™ = vysoká kvalita, certifikováno TÜV Rheinland Institut. Výrobce sáčků Electrolux pod svou značkou Menalux. Sada obsahuje 12 ks kvalitních sáčků z netkané textilie S-BAG Typ a 2 univerzální filtry do vysavače k nastřižení.Určeno pro vysavače: ELECTROLUX : Airmax, Airmax GREEN AeroPerformer Clario Classic Silence Bolido EasyGo Equipt ErgoClassic ETROLUX ErgoSpace , ErgoSpace GREEN Essencio Excellio Harmony JetMaxx, JetMaxx GREEN, JetMaxx DUST + GONE MCY1 Mondo II Maximus Oxy3 Oxygen, Oxygen + PowerForce PTOHV-01 PureD9 Silent Performer SmartVac Suprepro Twintech XXL, XXL BOX UltraOne , UltraOne GREEN UltraSilencer, UltraSilencer GREEN Viva Control Viva Quickstop AirMAX, AirMAX OKO GREEN AeroPerformer . AEG: CanDe Clario Classic Silence Equipt EasyGo ErgoClassic ErgoSpace , ErgoSpace GREEN Essensio JetMaxx , JetMaxx GREEN Maximus Oxy´systém Oxygen+ PowerForce Pluto P5 PureD9 QS Elégance SilentPerformer System Pro UltraOne, UltraOne GREEN UltraSilencer, UltraSilencer GREEN Viva Control Viva Quickstop : PHILIPS PHILIPS AutoClean PHILIPS AirStar PHILIPS CityLine PHILIPS EasyClean PHILIPS Ergofit PHILIPS Expression PHILIPS HomeHero PHILIPS Gemini PHILIPS Impact PHILIPS Jewel PHILIPS Mobilo PHILIPS Performer,Performer Pro, Performer Ultimate PHILIPS SmallStar PHILIPS Studio PHILIPS Specialist SilentStar Universe TORNADO: AirMax,Bolido,Calypso,Elegance,Essensio,JetmMaxx,Maximus,Modelys,Perfecto,SuperPro,Zephir VOLTA : AirMax,Bolido,Control,Essensio,Gemini,JetMaxx,Maximus,Modelys,Quickstop ZANUSSI :ZAN4610, ZAN4620, ZAN4623, ZAN4624.. a jiné vysavače.
599,- Kč
439,- Kč
Skladem
Vůně do vysavače Exotic kolečka 2ks - Worwo
2 vůní napuštěná kolečka o průměru cca 7 cm. Můžete je vložit buď mezi sáček a plášť vysavače, nebo přiložit k jakémukoliv filtru u výstupu vzduchu z vysavače. Vzhledem k tloušťce kolečka 1 mm jsou tyto vůně vhodné i do bezsáčkového vysavače - lze je bez problémů dát na mřížku HEPA filtru - vysavač půjde bez potíží uzavřít. Při použití vysavače provoní příjemně vysávaný interiér a neutralizují zápach - i cigaretového kouře. Vhodné pro všechny typy vysavačů pro suché vysávání. 2 vonná kolečka v balení výrobce Worwo
49,- Kč
39,- Kč
Skladem
Vůně do vysavače Levandulové tyčinky 5ks - Worwo
Worwo vůně do vysavače LAVENDER - levandulová. Tyto parfémované vonné tyčinky neutralizují během vysávání nepříjemný zápach ze sáčku do vysavače či z prachové nádoby u vysavačů bezsáčkových, rozšiřují příjemnou svěží vůni. Vložte tyčinku do prachového sáčku či boxu na prach a jednoduše vysávejte. Vyzkoušejte i jiné vůně a najděte svou nejoblíbenější!Návod k použití: Voňavou tyčinku vložte dovnitř sáčku na prach ve vašem vysavači. Další použijte při výměně nového sáčku. 5 vonných tyčinek v blistru výrobce Worwo
79,- Kč
49,- Kč
Skladem
Motorový filtr ELECTROLUX EF74 (dvouvrstvý)
Electrolux EF74 Filtr 9001957399, 9001961029. Kombinovaný motorový filtr - z jedné strany bílý mikrofiltr, z druhé černá pěna - pro vysavače Electrolux Ergospace: 2253 XXL, 2254 XXL, 2271 XXL, 2272 XXL , XXL 00,10,19,20, XXL 10...300 , XXL 200...300, XXL 21, 23, 34/B/R, Ergospace: XXL 40,42, XXL 50C/D, 51, XXL 53,59...63, 71, 72, XXL 95, ZE 2200...2299, Electrolux UltraSilencer Z 3300...3395, ZUS 3326...3396 a AEG AUS 4030...4035, UltraSilencer Green AUSO 3000 a Viva Quickstop AVQ 2100...2139.
119,- Kč
99,- Kč
Skladem
Mikrofiltr ELECTROLUX EF17 s rámečkem
Originální Electrolux mikrofiltr v rámu k vysavačům AEG, Electrolux, Philips, Hugin, Tornado, Zanussi, Volta. Značení filtru: 9092880526,53190095223,2191940010,117975557,218526002. Určeno pro vysavače Filtr AEG : AirMax 7124POW AiMax 6324 AirMax 6320CD AirMax Green ACX 6200 OKO AirMax AAM 6216 AET 7740, AET 7750, AET 7770 AEC...Serie Clario Accelerator AAC 6705...6858 CycloneXL ACX 6200 CycloneXL ACX 6499 Essensio AEO 5400...5499 SuperCyclone ASC 6910...6950 SuperCyclone ASC 69FD2 System Pro P 1...999 Twinclean ATC 8210...8280 Viva Control AVC 1110...1190 Viva Control AVC 1220...1230 Viva Quickstop AVQ 2100...2190. Pro vysavače Filtr Electrolux: Accelerator ZAC 6705...6790 Accelerator ZAC 6805...6858 Air Max ZAM 6100 – 6199 Air Max ZAM 6210...6290 AirMax Green ZAMG 6200 Bolido Z 4500...4595 Clario Z 1900...1995 Clario Z 1900...2095 Clario Z 7510 – 7549 Ergobox 12, ErgoBox 14 Ergospace XXL 00...300 Ergospace XXL TT11, XXL TT12, XXL TT14 Ergospace ZE 2200...2299 Ergospace ZE 310...361 Essensio ZEO 5400...5499 Excellio Z 5000...5295 Jet Maxx ZJG 6800...6899 JetMaxx ZJM 68FD1...9 JetMaxx ZJM 6800...6899, ZJM 68FD1...9 Oxygen Z 5500...5695 Praxio 6020, Praxio 6030, 6035, 6040 SuperCyclone ZSC 6910...6940 SuperCyclone ZSC 69FD2 Superpro Z 6160 Twintech ZT 7740, Twintech ZT 7750, Twintech ZT 7770 TwinClean Z 8211...8273 Viva Control ZV 1010 – 1050 Viva Quickstop ZVQ 2100 – 2135 Z4660. Pro vysavače Filtr HUGIN : Phantom HN 6000 Titan 7020 Stratos, Titan HN 7005, HN 7010 Tornado HN 8000. Pro vysavače Filtr PHILIPS: FC 9100...9149 Specialist Universe FC 9000...9049. Pro Filtr TOrnado: Bolido 1500...1750 Bolido TO 4500...4559 Calypso TO 6300...6399 Calypso TO 6510...6530 Essensio TO 4600...4699 Essensio TO 5400...5499 Magnum 4000 B/ N/ O Perfecto TO 7010...7035 Serenys 6000/B /BO /E /N /O Serenys TO 2810...2891. Pro Filtr Zanussi: ZANT 7770 ZAN 4610, 4620, 4640 Pluto ZANT 7720, ZANT 7772 a další.
189,- Kč
159,- Kč
Skladem
Provozní doba:Po-Čt8:30-16:30
 8:30-15:30
+420 608 713 325
objednavky@nipponcec.cz
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zde.Souhlasím