Související zboží:
Dvě náhradní náplně pro odvlhčovač vzduchu Eco Ventis, který snižuje nadměrnou vlhkost v interiérech. Odstraňováním vlhkosti chráníte váš interiér před plísněmi, houbami a nepříjemným zápachem. Náhradní náplň Eco Ventis má navíc příjemnou vůní levandule.
Lithiová knoflíková baterie CR 2025 od společnosti Energizer se používá v hodinkách, klíčích od auta, kalkulačkách a v dalších obdobných přístrojích. Její rozměry činí 20 x 2,5 mm a vytváří napětí 3V. V bilstru jsou zabaleny dvě knoflíkové baterie.
Noční světlo NAUGHTY COW LED Alecto. Noční osvětlení se automaticky vypne po 30 minutách, což pomáhá šetřit energii. Můžete jej snadno znovu zapnout na dalších 30 minut. Jemné světlo, které není příliš jasné, neruší při usínání. Dotykové tlačítko pro zapnutí/vypnutí zajišťuje snadné použití i pro malé děti. Lampička je napájena 3x AA LR6 bateriemi.
Vysavač Einhell TH-V 1930 SA umožňuje suché i mokré vysávání a s nádrží z nerezové oceli o objemu 30 litrů je nepostradatelným pomocníkem pro kutili. Díky funkcím 3 v 1 (suché vysávání, mokré vysávání a foukání) je možné vysavačem uklidit byt, dílnu i garáž. Nádrž pojme, jak hrubé nečistoty, tak tekutiny, které je možné snadno vypustit díky vypouštěcímu ventilu v dolní části vysavače. Zapomeňte na spoustu nepořádku po vrtání a na s tím spojené neúnavné čištění koberců od zdiva. Vysavač je vybaven automatickou, integrovanou zásuvkou s odloženým vypnutím, díky které můžete vysavač využít jako odsávací systém k elektrickým přístrojům. Jistě také oceníte konektor pro foukání, který zužitkujete doma nebo v dílně. Všechno příslušenství je možné úhledně uložit přímo ve vysavači za pomoci držáku kabelu a příslušenství. Žádný dodatečný prostor pro příslušenství vysavače není potřeba. Vše bude uskladněno na jednom místě. Snadnou manipulaci a přenášení zajišťuje madlo, dvě velká a dvě malá kolečka. Mezi jeho příslušenství se řadí 2,5 metrů dlouhá sací hadice o průměru 36 mm, třídílná sací trubice, velká sací hubice s možností suchého i mokrého vysávání podlah, štěrbinová hubice, plisovaný filtr pro vysávání jemného prachu a pěnový filtr, který chrání filtr před nečistotami během mokrého vysávání.
Vonný sáček Dr. Marcus Fresh Bag Lemon je ideální k provonění auta, ložnice nebo šatníku. Decentní sáček obsahuje vonné kuličky napuštěné francouzským parfémem, který je postupně uvolňován. Udělejte si radost příjemnou svěží citrónovou vůní, která potěší vaše smysly.
Knížka od nakladatelství Rebo - 48 stránek s barevnými fotografiemi plných receptů z okurek, rajčat, hlávkového salátu, paprik, ředkviček, červené řepy, z čínského zelí, se sýrem, s majonézou, s jogurtovou zálivkou, s krutony i s masem či tofu, s ořechy či se slaninou. U každého receptu najdete přehledný výčet použitých surovin i údaj o době přípravy, včetně kalorické hodnoty pokrmu.
Profesionální bezdrátový vysavač Numatic PBT230NX je vybaven vysokokapacitní lithium-iontovou baterií NX300, která umožňuje až 80 minut provozu na jedno nabití. Vysoce výkonný digitální motor zajišťuje velmi dobrý sací výkon. Pro snadnou manipulaci je vysavač opatřen velkými koly a teleskopickou rukojetí na které je umístěn praktický sundavací box na mycí prostředky. K vysavači zároveň obdržíte širokou škálu příslušenství.
Puroder AUTO pohlcuje v interiéru automobilu nepříjemné pachy z potu, cigaretového kouře, zvířecích mazlíčků apod. Aplikuje se stříkáním do koberečků nebo do speciální sorpční desky Puropad, která se buď zavěsí nebo skryje pod sedadlo. Přípravek nezanechává skvrny a nepoškozuje plasty. Je zcela bez zápachu, takže jeho účinek snadno a rychle rozpoznáte.
Lithiová knoflíková baterie,napětí 3V,rozměry:30x3,2mm,balení blistr 1ks.
Tato baterie se používá do klíčů od auta,kalkulaček a dalších různých přístrojů.