Související zboží:

Podlahová hubice ZE064 speciálně konstruovaná a vhodná pro modely vysavačů Electrolux řady UltraOne, UltraSilencer, UltraFlex, UltraCaptic, PureD9, ULTRA atd. s trubicemi oválného tvaru o průměru 36mm. Hubice má možnost přepínání dvou poloh - pro vysávání koberců a pro úklid tvrdých podlah (vysunutí kartáčků).Určeno pro vysavače: ELECTROLUX UltraOne Z 8800 až 8899, UltraOne Z 8810 až 8825, UltraOne Z 8825 až 8870, UltraOne Green, UltraOne UOECO, UOORIGIN , UODELUXE,UOANIMAL,UOECO,UOALLFLOOR ,UltraOne ZUOALLFLR, ZUOANIMAL ZUODELUXE,ZUOGREEN,ZUOORIGINR , UltraOne ZUOPOWER , UltraOne Mini, Electrolux UltraSilencer , UltraSilencer Green, UltraSilencer USALLFLOOR, USANIMAL, USENERGY, USDELUXE, USGREEN , ELECTROLUX UltraSilencer USORIGIN DB, WR, USREMOTE , ZUSDELUXE, ZUSENERGY, ZUSGREEN, ZUSORIGINDB, ELECTROLUX UltraPerformer, ELECTROLUX UltraCaptic , ELECTROLUX UltraFlex , ELECTROLUX PureD9 a AEG UltraOne, AEG UltraOne Mini, AEG UltraSilencer, AEG UltraSilencer Green, AEG UltraPerformer ,AEG UltraCaptic AEG UltraFlex , AEG X-Performance a další vysavače.
Vůně do vysavače s-fresh™ od společnosti Electrolux - exotická vůně - vůně Tropického vánku . Krabička obsahuje 4 sáčky se 100% přírodních vonných minerálních zrnek. Tato parfémovaná zrníčka neutralizují během vysávání nepříjemný pach ze sáčku vysavače či z boxu na prach u vysavače bezsáčkového, a při vysávání šíří jemnou svěží vůni po vysávaném prostoru. Nasypejte zrnka do sáčku či prachové nádoby a vysávejte. Vyzkoušejte i jiné vůně a najděte svou nejoblíbenější!
Electrolux EFH12 neomyvatelný filtr s-flterTM Hygiene FilterTM dříve HEPA filtr EFH12N pro vysavač ELECTROLUX, AEG, PHILIPS, TORNADO, VOLTA, ZANUSSI odfiltruje i ty nejmenší nečistoty (99,5% všech částic až do velikosti 0,06 mikrometrů) např. spory plísní, pyl, výtrusy a zbytky roztočů a mnoho dalších alergenů Tento originální omyvatelný Hygiene FilterTM je určen pro většinu vysavačů ELECTROLUX: Accelerator, AirMax/GREEN, Bolido, Clario, Classic Silence, Cyclone Power, CycloneXL, Ergobox, ErgoSpace/GREEN, Essensio, Excellio, JetMaxx/GREEN, Maximus, Oxygen+, Oxygen, Smartvac a Powersystem, SuperCyclone, Twin Clean, UltraActive/GREEN, UltraOne/GREEN, UltraSilencer/GREEN, Viva Control, Viva Quickstop Filtr EFH12W Electrolux je kompatibilní s EFH12, EFH12W, EFH13W, EFS1, FC8031, FC8038, 9001951194,1131247015,9000844911,2193411010,9000819889,9092880609 Vyčištěním vzduchu, který při vypouštění prochází tímto filtrem, se snižuje nebezpečí vzniku alergických reakcí.
Originální sáčky do vysavače S-Bag, 8ks v dodávce + Allergy H13 HEPA filtr omývatelný v balíčku. S-bag ® HEPA anti-alergický prachový sáček je syntetický sáčkek určený pro alergiky. Set sáčků a filtru je vhodný pro řadu vysavačů AEG a Electrolux AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe.Originální produkty - výrobce AEG-Electrolux.Určeno pro vysavače: ELECTROLUX Airmax, Airmax GREEN AeroPerformer ClarioSáčky S-Bag Classic E200 15ks MegaPack ELECTROLUC Classic Silence Bolido EasyGo Equipt ErgoClassic ErgoSpace , ErgoSpace GREEN Essencio Excellio Harmony JetMaxx, JetMaxx GREEN, JetMaxx UST + GONE MCY1 Mondo II Maximus Oxy3 Oxygen, Oxygen + PowerForce PTOHV-01 PureD9 Silent Performer SmartVac Suprepro Twintech XXL, XXL BOX UltraOne , UltraOne GREEN UltraSilencer, UltraSilencer GREEN Viva Control Viva Quickstop AEG: AirMAX, AirMAX OKO GREEN AeroPerformer CanDe Clario Classic Silence Equipt EasyGo ErgoClassic ErgoSpace , ErgoSpace GREEN Essensio JetMaxx , JetMaxx GREEN Maximus Oxy´systém Oxygen+ PowerForce Pluto P5 PureD9 QS Elégance SilentPerformer System Pro UltraOne, UltraOne GREEN UltraSilencer, UltraSilencer GREEN Viva Control Viva Quickstop PHILIPS: AutoClean AirStar CityLine EasyClean Ergofit Expression HomeHero Gemini Impact Jewel Mobilo Performer,Performer Pro, Performer Ultimate SmallStar Studio Specialist SilentStar Universe TORNADO: AirMax,Bolido,Calypso,Elegance,Essensio,JetmMaxx,Maximus,Modelys,Perfecto,SuperPro,Zephir VOLTA : AirMax,Bolido,Control,Essensio,Gemini,JetMaxx,Maximus,Modelys,Quickstop ZANUSSI :ZAN4610, ZAN4620, ZAN4623, ZAN4624... a další vysavače.
Sáčky do vysavače Electrolux, AEG, Philips s-bag - kvalitní alternativa originálního výrobku, 4 sáčky a 1 mikrofiltr. Sáčky jsou vyrobeny z mikrovlákna (netkaná textilie) v EU . Antibakteriální provedení zaručuje vysokou kvalitu filtrace. Sáčky jsou vybaveny hygienickým uzávěrem. Sáčky Worwo ELMB01K Perfect Bag dělají svému jménu čest - splňují klasifikaci M filtračních standardů, odfiltrují i alergeny, a zadrží prachové částice o velikosti 0,3 mikronu, snižují emisi prachu z vysavače. Díky použitému materiálu a technologii svařování ultrazvukem jsou pevné. K vysavačům: AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe. Originální produkt = vysoká kvalita.Vyrobeno v EU.
Pro majitele zvířecích mazlíčků proti pachům. Originální sáčky ELECTROLUX s-bag® Anti-Odour E203S NEW 4ks, nové provedení s PLASTOVÝM odolným držákem sáčku, a objemem 3,5 litru pro S-Bag vysavače AEG-ELECTROLUX-PHILIPS a dalších značek.
Se sadou ESKD9 Performance Kit Electrolux budete mít vše, co potřebujete k vašemu vysavači zhruba pro jeden rok špičkového výkonu. Sada obsahuje 4 prachové sáčky s-bag Ultra Long Performance, které vám dají až o 80% delší životnost a 2x více sací síly než průměrný papírový sáček. Sada obsahuje také omývatelný Hygiene filter HEPA 12 k zachycení i těch nejjemnějších částic, jako je pyl, spory plísní roztoče a alergeny. V sadě jsou také vonné granulky, která dávají všemu domu při vysávání čistou a příjemnou citrusovaou vůni. V neposlední řadě je sada vybavena filtrem motoru, který chrání motor vašeho vysavače a zajištuje jeho delší životnost.
Electrolux SRK1/ SRKS1 Kit je výhodná sada příslušenství k S-Bag vysavačům AEG, Electrolux a Philips Tato základní sada sáčků S-Bag Long Performance, Hygiene Filtru H12 (dříve HEPA filtru) filtru a vůní obsahuje 4 sáčky s-bag® 1 neomyvatelný filtr Hygiene H12 filter, 1 univerzální filtr motoru k vyříznutí a 4 osvěžovače vzduchu s-freshTM Večerní růže. Značení Electrolux SRK1/SRKS1, PNC 900168890/900168266. S touto sadou máte po ruce vše, co potřebujete k údržbě a obnově vašeho vysavače. Určeno pro vysavače: ELECTROLUX Airmax, Airmax GREEN Clario ELECTROLUC Classic Silence Bolido ErgoSpace , ErgoSpace GREEN Essencio Excellio Harmony JetMaxx, JetMaxx GREEN, JetMaxx DUST + GONE MCY1 Mondo II Maximus Oxy3 Oxygen, Oxygen + PowerForce PTOHV-01 PureD9 Silent Performer Smart Vac Superpro Twintech XXL, XXL BOX UltraOne , UltraOne GREEN UltraSilencer, UltraSilencer GREEN Viva Control Viva Quickstop, AEG: AirMAX, AirMAX OKO GREEN Clario ErgoSpace , ErgoSpace GREEN Essensio JetMaxx , JetMaxx GREEN Maximus Oxy´systém Oxygen+ PowerForce PureD9 QS Elégance SilentPerformer System Pro UltraOne, UltraOne GREEN UltraSilencer, UltraSilencer GREEN Viva Control Viva Quickstop PHILIPS PHILIPS AutoClean PHILIPS Ergofit PHILIPS Jewel PHILIPS Performer,Performer Pro, Performer Ultimate PHILIPS Studio PHILIPS Specialist PHILIPS SilentStar PHILIPS Universe a další vysavače.
Zvýhodněný balíček příslušenství k vysavači se sáčky s-bag ELECTROLUX E203 pro majitele zvířecích mazlíčků: 4 originální sáčky S-Bag AntiOdour protizápachové, a náhradní HEPA filtr, a univerzální mikrofiltr k nástřihu - jako dárek k výrobku.S touto sadou máte po ruce vše, co potřebujete k údržbě a obnově vašeho vysavače.S touto sadou máte po ruce vše, co potřebujete k údržbě a obnově vašeho vysavače. Určeno pro vysavače: Určeno pro vysavače: ELECTROLUX Airmax, Airmax GREEN AeroPerformer ClarioSáčky S-Bag Classic E200 15ks MegaPack ELECTROLUC Classic Silence Bolido EasyGo Equipt ErgoClassic ErgoSpace , ErgoSpace GREEN Essencio Excellio Harmony JetMaxx, JetMaxx GREEN, JetMaxx UST + GONE MCY1 Mondo II Maximus Oxy3 Oxygen, Oxygen + PowerForce PTOHV-01 PureD9 Silent Performer SmartVac Suprepro Twintech XXL, XXL BOX UltraOne , UltraOne GREEN UltraSilencer, UltraSilencer GREEN Viva Control Viva Quickstop AEG: AirMAX, AirMAX OKO GREEN AeroPerformer CanDe Clario Classic Silence Equipt EasyGo ErgoClassic ErgoSpace , ErgoSpace GREEN Essensio JetMaxx , JetMaxx GREEN Maximus Oxy´systém Oxygen+ PowerForce Pluto P5 PureD9 QS Elégance SilentPerformer System Pro UltraOne, UltraOne GREEN UltraSilencer, UltraSilencer GREEN Viva Control Viva Quickstop PHILIPS: AutoClean AirStar CityLine EasyClean Ergofit Expression HomeHero Gemini Impact Jewel Mobilo Performer,Performer Pro, Performer Ultimate SmallStar Studio Specialist SilentStar Universe TORNADO: AirMax,Bolido,Calypso,Elegance,Essensio,JetmMaxx,Maximus,Modelys,Perfecto,SuperPro,Zephir VOLTA : AirMax,Bolido,Control,Essensio,Gemini,JetMaxx,Maximus,Modelys,Quickstop ZANUSSI :ZAN4610, ZAN4620, ZAN4623, ZAN4624... a další vysavače.
Podlahová kombinovaná hubice Electrolux ZE140 FlowMotion je přepínací, vhodná pro koberce - s vysunovacím kartáčem pro precizní úklid pevných podlah - parket - lina - dlažby. Ve spojení s vaším výkonným vysavačem zajistí perfektní odstranění veškerých nečistot ze všech povrchů. Hubice Electrolux ZE140 je určena pro oválné trubky o průměru 36 mm vysavačů (AEG) a Electrolux: UltraOne, UltraSilencer, UltraPerformer, UltraActive, UltraCaptic,UltraFlex, PureD9 a dalších.
Hubice Electrolux DustPro ESNO je hubice nové konstrukce s trojcestným přepínačem na koberce i parkety. Hubice na všechny druhy podlah je určena pro vysavače AEG a Electrolux se systémem Electrolux ESNO, s mechanickou pojistkou (zámkem) hubice - trubka.Electrolux 140025651054, 140025651039, 140025651013, 140025651039
Originální Electrolux (AEG) HEPA Filtr s-flterTM je vhodný pro tyto řady vysavačů AEG-Electrolux - :Accelerator, AirMax/GREEN, Bolido, Clario, Classic Silence, Cyclone Power, CycloneXL, Ergobox, ErgoSpace/GREEN, Essensio, Excellio, JetMaxx/GREEN, Maximus, Oxygen+, Oxygen, Smartvac & Powersystem, SuperCyclone, Twin Clean, UltraActive/GREEN, UltraOne/GREEN, UltraSilencer/GREEN, Viva Control, Viva Quickstop. Výměnu filtrů doporučujeme nejméně jednou ročně nebo tehdy, jsou-li viditelně znečištěné.Omývatelný HEPA filtr: EFH13W, EF26W, Electrolux 9001677682,1130032012, 1130032038, 1130232018,
1130684010, 1130684028, 1130915075, 1131300012, 2193435019, 4055125621, 4055126348, 9001951202, 9002564053.
Vlastníte klasický vysavač ale vysávání kapalin by se občas hodilo? Pak vyzkoušejte set na mokré vysávání - i s běžným vysavačem nyní můžete vysát tekutinu. Set na mokré vysávání je kompatibilní se všem vysavači ELECTROLUX (AEG) s oválnou trubkou 36 mm.Tento přídavný set k vysavačům různých značek se používá v kombinaci s vysavačem na suché vysávání. Prostřednictvím sběrné nádoby s kapacitou 250 ml lze mimo suchých nečistot vysát i kapaliny - nápoje, vylitou vodu...aniž by došlo k poškození Vašeho vysavače.
Produkt je vybaven třístupňovým regulátorem pro nastavení výkonu sání (MIN, MEDIUM, MAX) tak, aby se bez problémů přizpůsobil vysavačům s nízkým i vysokým příkonem. Výkon je doporučeno vždy z počátku nastavit na minimum, pokud není sání dostatečné, otočte tlačítkem na střední nebo nejvyšší stupeň. Nádoba je vybavena HEPA filtrem - filtr je omývatelný.
Mini turbo hubice Electrolux ZE116 (malý turbokartáč ) k vysavačům s oválnými trubkami 36 mm AeroPro Electrolux a AEG a slouží pro svislé i vodorovné čistění textilních povrchů - čalounění nebo polstrování. Jde o výkonný rotující kartáčový váleček pro maximální sběr zvířecích chlupů a vláken, který je šetrný k vašemu bytovému vybavení díky měkkým štětinovým kartáčům. Určeno pro vysavače: ELECTROLUX UltraOne Z 8800 až 8899, UltraOne Z 8810 až 8825, UltraOne Z 8825 až 8870, UltraOne Green, UltraOne UOECO, UOORIGIN , UODELUXE,UOANIMAL,UOECO,UOALLFLOOR ,UltraOne ZUOALLFLR, ZUOANIMAL ZUODELUXE,ZUOGREEN,ZUOORIGINR , UltraOne ZUOPOWER , UltraOne Mini, Electrolux UltraSilencer , UltraSilencer Green, UltraSilencer USALLFLOOR, USANIMAL, USENERGY, USDELUXE, USGREEN , ELECTROLUX UltraSilencer USORIGIN DB, WR, USREMOTE , ZUSDELUXE, ZUSENERGY, ZUSGREEN, ZUSORIGINDB, ELECTROLUX UltraPerformer, ELECTROLUX UltraCaptic , ELECTROLUX UltraFlex , ELECTROLUX PureD9 a AEG UltraOne, AEG UltraOne Mini, AEG UltraSilencer, AEG UltraSilencer Green, AEG UltraPerformer ,AEG UltraCaptic AEG UltraFlex , AEG X-Performance a další vysavače.
Originální sáčky AEG UltraLong Performance S-Bag GR.210 k vysavačům Electrolux a AEG UltraOne a PureD9 jsou objemově větší, než klasické sáčky S-BAG (3,5 litru), mají kapacitu 5 litrů, a jsou stranově - podélně - otočené pro lepší vložení do vašeho špičkového vysavače. V balení GR.210 AEG 3ks sáčků.