Související zboží:
Vysavač FIELDMANN FDU 2004-E na mokré a suché vysávání je vybaven chromovanou nádobou o objemu třiceti litrů, která pojme dostatečné množství vysávaného materiálu včetně vody. Pro lepší manipulaci je vysavač opatřen podstavcem s kolečky. Bavlněný filtr z pevných vláken je intuitivně odnímatelný, není třeba použití žádného nářadí. Stačí odepnout dvě přezky a sejmout motor. Velkou předností vysavače je elektrická zásuvka, kterou lze využít na připojení elektro nářadí např. brusek či pil, ale i pro připojení vysokotlakých myček na mytí venkovních dlažeb a teras. Výhodou této zásuvky je spínání vysavače v momentě sepnutí připojeného zařízení, což odbourává starost o dva spínače.
Světelný řetěz s 20 LED stříbrnými kuličkami navodí příjemnou vánoční atmosféru ve vašem domově. Řetěz o délce 3,3 m je napájen 3 AA bateriemi, tudíž nejste limitováni zásuvkami.
S tímto digitálním budíkem s rádiem Nedis CLAR004BK již nikdy nezaspíte do práce, nezmeškáte obchodní jednání ani výlet snů! V nastavený čas vás vzbudí příjemné zvuky oblíbené rádiové stanice. Díky 20 předvoleným AM/FM stanicím si můžete vybrat podle chuti, s jakou hudbou chcete vstávat nebo usínat. Tento digitální budík od společnosti Nedis nabízí funkce opakovaného buzení a časovače s odpočítáváním času. Možnost nastavit dva časy vstávání (ALARM). Díky 1,8" velikému LED displeji s dobře viditelnými červenými číslicemi vy uvidíte, kolik je hodin, i když ještě máte po ránu rozespalé oči anebo i v hluboké noční tmě. Na boční straně budíku jsou 4 otvory: USB port pro nabíjení telefonu; 3,5 mm výstup pro sluchátka; AUX vstup pro přehrávání hudby z externího přehrávače a vstup pro 1,2 m dlouhý kabel pro napájení ze sítě. Do zařízení se doporučuje vložit záložní 2x mikrotužkové AAA baterie (které nejsou součástí balení), aby se zachovalo nastavení budíku v případě možného výpadku elektřiny.
Solight světelný řetěz z měděného drátku je osazen 30 LED diodami v teplé bílé barvě, která navodí příjemnou atmosféru během Vánoc i po celý rok.
Alkalická baterie LR43/186,alternativní označení baterie:186,napětí:1,5V,balení 2ks blistr.Cena je za dva kusy.
Baterie se používá do malých přenosných svítilen a teploměrů.
Ruční bezdrátový vysavač Nedis® VCHH4BU40 vysajete mokré i suché nečistoty. Díky malým rozměrům je vysavač ideální na rychlý úklid. Součástí balení je zúžený nástavec k vysávání nečistot z těžko dostupných míst a speciální sací hubice vhodná pro vysávání mokrých povrchů např. vylitých nápojů nebo blátivých stop. Nádržka na nečistoty pojme 500 ml prachu nebo 100 ml tekutin a snadno ji vyprázdníte kliknutím jednoho prstu. 40W Aku vysavač Nedis® má dostatečný výkon na to, aby zvládl až 15 minut vysávání na jedno nabití. Po vysávání umístěte vysavač do dokovací stanice. Díky tomu budete vždy připraveni na další úklid. Barva - modrá/šedá, váha pouhých 0,8 kg, napětí: 7,4 V, výkon: 40 W.
Vonný sáček Dr. Marcus Fresh Bag Frozen je ideální k provonění ložnice, šatníku nebo např. auta. Decentní sáček obsahuje vonné kuličky napuštěné francouzským parfémem, který je postupně uvolňován. Udělejte si radost příjemnou svěží vůní, která potěší vaše smysly.
Tento bezsáčkový vysavač je určený pro úklidové práce velkého rozsahu, například je vhodný pro řemeslníky, úklidové firmy a malé provozy, protože vydrží zátěž jakoje stavební nebo truhlářský prach. Technické parametry vysavače zaručují profesionální výsledek a objem prachového sáčku o 15 l znamená nízké provozní náklady. Oceníte otřepu filtrů, díky kterým neztrácí vysavač výkon. HEPA filtr zase zaručuje velmi účinnou filtraci. Kovová konstrukce spolu s motorem Long Life zaručují dlouhou životnost. Pro příklad uvádíme, že kvalitní vysavače pro běžný úklid v domácnosti vydrží vysávat cca 600 hodin, Long Life motor zaručí 1200 hodin vysávání. Velikým plus je jeho nízká hmotnost a nízská hlučnost, která činí neuvěřitelných 62 dB. Samozřejmostí je tepelná pojistka v motoru proti přehřátí. Vysavač je pro svou lepší stabilitu upevněn na podstavci. Vysavač je díky pogumovaným kolečkům ohleduplný vůči podlahám i nábytku. Jistě také oceníte široké příslušenství v podobě dlouhé sací trubice, teleskopické trubice, přepínatelné podlahové hubici na tvrdé/kobercové povrchy, štěrbinové hubici o délce 16 cm díky níž vysajete prach z každého koutu, kulaté kartáčové hubici určenou na nábytek a hubici na čalounění pro sedací nábytek. Můžeme říci, že hrncový typ konstrukce je čím dál více populárnější nejen mezi profesionálními vysavači, ale i v běžných domácnostech díky širším nabízeným službám, která tato konstrukce dovoluje.
Pracovní LED svítilna MULTIUSE 15 značky Kodak je určena k osvětlení užších prostor a skulinek. Svítilna je teleskopická (výsuvná) a s ohebným koncem, posvítíte s ní i za roh, například nábytku. Je napájena 4 tužkovými bateriemi typu LR44, které jsou součástí balení.