Máte rádi rýži? Akce na automatické rýžovary - ceny již od 467,- Kč

SBAG - Sbag- S-bag sáčky do vysavače, ty jediné pravé - od firmy Electrolux

Do košíku byl vložen produkt - , ks.



PayU
Filtr Electrolux EF54 - Motorový filtr do vysavače AEG, Electrolux, Tornado, Volta
Výrobce:Electrolux
Dostupnost:skladem více než 10ks
  
Vaše cena bez DPH: 64 Kč
Vaše cena s DPH: 78 Kč
Běžná cena:99 Kč
Ušetříte:21 Kč (21%)
  
Vložit do košíku:
Filtr Electrolux EF54 - Motorový filtr do vysavače AEG, Electrolux, Tornado, Volta Filtr Electrolux EF54 - Motorový filtr do vysavače AEG, Electrolux, Tornado, Volta Filtr Electrolux EF54 - Motorový filtr do vysavače AEG, Electrolux, Tornado, Volta
Originální univerzální motorové filtry EF54 - výrobce Electrolux, balení obsahuje 2 filtry. Filtry jsou díky nákresům jednoduše upravitelné pro monoho modelů vysavačů více značek. Filtr do vysavače ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta je tedy univerzální, k nástřihu.Filtr Electroux 9000843053, 1052232558,7917559,1050821014. 

  

Electrolux EF 54 motorový filtr do vysavače ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta 

  

  • Balení 2ks filtrů s nákresy pro vysavače ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta
  • Filtry nástřihem snadno uzpůsobíte svému vysavači.
  • Sada filtrů pasuje pro vysavače zde uvedené, ale i k mnoha dalším.
  • Pokud si nejste jisti kompatibilitou správné náhradní filtry pro váš vysavač obratem ověříme.
  • Rozměry filtru pro vysavače ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta : 227x145 mm, tloušťka 5mm.
  • Společnost Electrolux vytvořila tyto speciální vysoce kvalitní filtry pro vysavače ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta tak, aby poskytovaly vašemu vysavači silný průtok vzduchu současně s vysokou úrovní filtrace a maximálním zachytáváním prachu.
  • Výrobcem je doporučeno měnit filtry ve vašem vysavači ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta s každým pátým prachovým sáčkem.

  


Motorový filtr do vysavače ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta 

  

Motorový filtr EF54 do vysavače Electrolux, AEG, Tornado, Volta

Electrolux Accelerator: ZAC 6705...6790, 6805...6858

Electrolux AirMax: ZAM 6100...6195, ZAM6210...6270

Electrolux Bolido:Z 4500...4595

Electrolux Clario: Z 1900...2095, 7510...7549

Electrolux Ergomini/Clario2: ZP 3500...3550

Electrolux Ergospace: ZE 2200...2299, ZE 310...335,

Electrolux Ergospace: 2253...2271 XXL, XXL 00...300 , ZEG 310...355, ZE 2400, 2410

Electrolux Excellio: Z 5000...5295

Electrolux Maximus: ZXM 7010...7035,

Electrolux Oxygen: Z 5500.. .5695, 5900.. .5995,6988D

Electrolux Oxygen+: Z 7320...7399

Electrolux Oxy3system: ZO 6300...6399, EL 7020B

Electrolux SmartVac: Z 5000...5696

Electrolux Ultra Silencer: Z 3300...3395, ZUS3336...3396, ZUSG 3000, PE 6985A,EL 6985B ZUSG 3900, ZUS 3920, 3925,3930, 3940P, 3960, 3970P, 3980P, 3990

Electrolux UltraOne:Z 8800...8899

Electrolux Viva Control: ZV1010...1050

Electrolux Viva Quickstop: ZVQ 2100..2105,ZVQ 2135, Z 4650, 4660

AEG AE: 4620, 4640

AEG AirMax: AAM 6100...6195,6200OKO, 6216, 6320CD, 6324,7124Pow

AEG Clario: AEC 7570...7572

AEG Clario 2: AEP 3515,3525

AEG Maximus: AMX 7010...7035

AEG Oxygen+: AO 7320, 7335, 7350

AEG Oxy3system: AOS 9300...9352

AEG System_Pro: P1...P999

AEG Ultra Silencer: AUS 4030...4099,AUSÔ 3000, AUSG 3900, 3930,3965P

AEG UltraOne: AEL 8800...8899

AEG Viva Control: AVC 1110...1190,1220...1230

AEG Viva Quickstop: AVQ 2100...2190,2221 QS, Elégance, 2135, 2500

Tornado AirMax: TO 6400...6451

Tornado Bolido: 1500...1750, 4500...4559

Tornado Calypso: TO 6310...6399, 6510...6530

Tornado Elégance:TO 6600...6630

Tornado Essensio: TO 4600...4699

Tornado Modelys: CA 6200...6230

Tornado Pluton: TO 3515, 3525

Tornado Perfecto: TO 7010, 7020

Tornado Super Pro: TO 30, 50, 55, TO 3600,4620,4640

Volta AirMax: UC 6100...6199, 6410...6430

Volta Bolido: 4500...4595

Volta Control: U 4610...4640

Volta Gemini:U 2810...2990

Volta Maximus: U 7510...7540

Volta Modelys: U 6200...6290

Volta Quickstop: U 4410...4461

Volta Rolfy: U 1004...1035

  

Filtr ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta

  

 

Související kategorie a příslušenství:

Parametry:

Počet ks v baleníEF54 motorový filtr do vysavače AEG, Electrolux, Tornado, Volta - 2ks
Určeno pro vysavače:
+
-
ELECTROLUX - ErgoSpace XXL 00...300 ELECTROLUXELECTROLUX - ErgoSpace ZE 2200 - 2299 ELECTROLUXELECTROLUX - Essensio ZEO 5400...5499 ELECTROLUXELECTROLUX - Excellio Z 5000...5295 ELECTROLUXELECTROLUX - JetMaxx ZJG 6801 - 6889 ELECTROLUXELECTROLUX - JetMaxx ZJM 68FD1...9 Dust+Gone ELECTROLUXELECTROLUX - Oxygen Z 5900...5995 ELECTROLUXELECTROLUX - Clario Z 7510...7549 ELECTROLUXELECTROLUX - UltraSilencer ZUS 3385, 3386 ELECTROLUXELECTROLUX - UltraSilencer ZUS 3920...3990 ELECTROLUXELECTROLUX - ErgoSpace ZE 2400, 2410 bagless ELECTROLUXAEG - Twinclean ATC 8210, 8263, 8270 AEGAEG - Twinclean ATC 8210 - 8280 AEGAEG - Twinclean ATC 8220 AEGAEG - Twinclean ATC 8240, 8280 AEGAEG - Twinclean ATC 8260, 8264 AEGAEG - AirMax AAM 6100-6160 EC AEGAEG - AirMax AAM 6101 A AEGAEG - AirMax AAM 6102 Essential AEGAEG - AirMax AAM 6105, AAM 6106 AEGAEG - AirMax AAM 6107, AAM 6108 AEGAEG - AirMax AAM 7154 POW AEGAEG - AirMax AAM 6112, AAM 6113 AEGAEG - AirMax AAM 6200 OKO AEGAEG - AirMax AAM 6116 , AAM 6118 AEGAEG - Oxy3System AOS 9310, 9330 AEGAEG - Oxygen+ AO 7320, 7335 AEGAEG - Oxygen+ AO 7350 AEGAEG - UltraOne AEL 8800 - 8899, AEL 90 AEGAEG - Clario AEC 7570 - 7572 AEGAEG - Clario AEC 7571, AEC 7572 AEGAEG - Clario2 AEP 3515, 3525 AEGAEG - Maximus AMX 7010 - 7035 AEGAEG - Maximus AMX 7015, 7016, 7020, 7021 AEGAEG - Maximus AMX 7025, 7026, 7030, 7035 AEGAEG - System Pro P 1...999, P3 AEGAEG - UltraOne AEL 8815, 8820, 8840 AEGAEG - UltraSilencer AUS 4030 AEGAEG - UltraSilencer AUS 4030 - 4090 AEGAEG - UltraSilencer AUS 4035 AEGAEG - UltraSilencer AUS 4040 AEGAEG - UltraSilencer AUS 4045 AEGAEG - UltraSilencer AUS 4090 EX AEGAEG - Viva Control AVC 1110 AEGAEG - Viva Control AVC 1110 - 1190 AEGAEG - Viva Control AVC 1120 AEGAEG - Viva Control AVC 1130 Parketto AEGAEG - Viva Control AVC 1170 AEGAEG - Viva Control AVC 1162 AEGAEG - Viva Control AVC 1171 AEGAEG - Viva Control AVC 1190 AEGAEG - Viva Control AVC1220, AVC 1230 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2100 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2100 - 2141 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2101, 2102 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2103, 2104 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2106, 2107 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2111, 2112 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2114, 2116 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2117 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2125, 2128 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2129 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2132 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2134 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2135 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2136 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2137, 2138 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2140, 2141 AEGELECTROLUX - UltraActive EL 4300A, 4325A, 4327A ELECTROLUXELECTROLUX - UltraActive ZUA 3810, 3815 ELECTROLUXELECTROLUX - UltraActive ZUA 3820 - 3860, ZUAG3800, 3801 ELECTROLUXELECTROLUX - UltraActive ZUAG 3800, 3801 KR ELECTROLUXELECTROLUX - AirMax ZAM 6100 - 6116 ELECTROLUXELECTROLUX - AirMax ZAM 6100 - 6199 ELECTROLUXELECTROLUX - AirMax ZAM 6210 - 6290 ELECTROLUXELECTROLUX - AirMax ZAM 6221 ELECTROLUXELECTROLUX - ZAM 6100 až 6199 AirMax ELECTROLUXELECTROLUX - AirMax ZAMG6200 Green ELECTROLUXZANUSSI - ZAN 3002, 3010, 3015, 3020 Compact Power ZANUSSIELECTROLUX - Z 5210 J ELECTROLUX
Související zboží:
Filtry Electrolux EF 55 - Motorový filtr a filtr v rámečku k vysavačům AEG-Electrolux, Tornado, Volta, Philips
Filtr motoru k nástřihu a mikrofiltr v rámečku, AEG, Electrolux, Tornado, Volta, Philips. Sada filtrů 9000843061,4055078499,117975037,4055124152 1052232566,117975029.
 179,- Kč
 149,- Kč
skladem
Filtr Electrolux EF 17 - mikrofiltr v rámu
Rámový filtr pro AEG, Electrolux, Philips, Tornado, Zanussi, Volta. Kompatibilní s Philips FC8030. Výrobce Electrolux.Filtr 9092880526,53190095223,2191940010,117975557,218526002.
 189,- Kč
 169,- Kč
skladem
Originální sáčky do vysavače ELECTROLUX SBAG 4ks textilní antialergenní (E206B)
Hodnocení Heuréka
Electrolux S-BAG sáčky E206 Anti-Allergy 4ks. S-bag ® HEPA anti-alergický prachový sáček - originální standardní syntetické sáčky pro alergiky! Pro řadu AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe.Výrobce ELECTROLUX = kvalita.
 249,- Kč
 195,- Kč
skladem
Originální sáčky do vysavače ELECTROLUX E200B S-bag 5ks
Sáčky Electrolux S-Bag Classic papírové pro vysavače AEG, Electrolux a Philips, s inovovaným skládáním papíru s trojím přeložení v originál balení Electrolux S-BAG/SBAG E200B/E200S.
 219,- Kč
 188,- Kč
skladem
Electrolux E201MSFD - sada sáčků SBAG Classic Long Performance, 12ks + vůně
Sada sáčků S-BAG pro vysavače AEG-ELECTROLUX-PHILIPS. Sáčky do vysavače ELECTROLUX SBag ® Long Performance E201MSFD - 12ks v balení +4x vůně Tropical Breeze - tropická, syntetické prachové sáčky. Pro řadu AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe. Výrobce ELECTROLUX = kvalita
 739,- Kč
 666,- Kč
skladem
S-bag sáčky ELECTROLUX Classic Long Performance 4ks
Origální sáčky SBAG pro vysavače AEG, Electrolux Philips.
 229,- Kč
 199,- Kč
skladem
HEPA filtr EFH13W omyvatelný do vysavače Electrolux, AEG, Philips - 4 sáčky, HEPA, filtr, vůně v originál setu
Hodnocení Heuréka
4x S-bag, HEPA H13, filtr, sada vůní - originál, s-bag.com - komplet set pro vysavač AEG-Electrolux-Philips.Sada filtrů 9001670927, 9001661520
 699,- Kč
 499,- Kč
skladem
Aktivní alternativní HEPA filtr neomyvatelný, pro AEG, Electrolux, Philips
Hodnocení Heuréka
Neomyvatelný náhradní HEPA filtr, kompatibilní s EFH12, EFH12W, EFH13W, EFS1, FC8031, FC8038.
 239,- Kč
 175,- Kč
skladem
Sáčky do vysavače AEG-ELECTROLUX-PHILIPS alt.SBAG E200, textilní 10ks
Kvalitní náhradní sáčky z netkané textilie, typ S-bag, od výrobce BasicXL. Součástí filtr k nástřihu.
 299,- Kč
 199,- Kč
skladem
Dlouhá štěrbinová hubice SP 22
Úzká štěrbinová hubice vysavače 32/35 mm - pro snadný přístup k úklidu těžko dostupných míst, součástí je redukce - minihubice kvalitního provedení, výrobce ELECTROLUX/Menalux.
 99,- Kč
 75,- Kč
skladem
HEPA filtr do vysavače Electrolux, AEG -  Allergy Plus® s-filter® EFS1W
Omýv. H13 HEPA filtr, kompatibilní s EFH12, EFH12W, EFH13W, EFS1, FC8031, FC8038. Výrobce Electrolux.Filtr 9001677682,9002564053,1131300012,9001951202,4055126348, 1130684028,2193435019,1130915075,4055125621.
 699,- Kč
 588,- Kč
skladem
Hubice SET/01 pro údržbu auta, k vysavači
Tato sada je výborná pro čistění automobilu - pro vrchní část čalounění na auto sedačkách použijete širokou štěrbinovou hubici, flexibilní hubice je idální pro vysávání úzkých a těžko dostupných míst - například mezi autosedačkami, stejně tak ji dobře použijete třeba u ventilace nebo u řídící páky. Úklid netrvá tak dlouho, a je jednodušší. Sadu použijete pro všechny vysavače s trubkami 32/35 mm - Electrolux, AEG, Rowenta, Concept, Eta, Bravo, Solac, Philips ....
 399,- Kč
 328,- Kč
skladem
Hubice k vysavači na zvířecí chlupy ELECTROLUX Animal KIT03
Set hubic MKIT03-B k vysavači pro odstranění zvířecí srsti z gauče, schodů, závěsů, polstrů - efektní sběr zvířecích chlupů s pomocí: 24 cm široké hubice s plyšem + plochá hubice se silným tahem.
 699,- Kč
 599,- Kč
skladem
Separátor k vysavači Menalux AD10
Tento šikovný separátorový nástavec vysavače chrání filtrační sáček a váš vysavač před poškozením drobnými ostrými předměty. Separátor je tranparentní - vysáté nečistoty hned vidíte. Perfektně a včas zachytí omylem vysáté drobné předměty - kostičky Lega, cennosti a další. Upevnění na trubku je jednoduché.
 599,- Kč
 499,- Kč
skladem
Sada Anti-Allergy Kit Electrolux - 8 x S-Bag®, 1x HEPA H13 omyvatelný
Hodnocení Heuréka
Omyvatelný HEPA H13 Allergy Plus filter v sadě s Electrolux Sbag 8ks anti-allergeních.
 849,- Kč
 699,- Kč
skladem
Filtry JOLLY M3 do vysavače AEG-Electrolux, Philips 1+1
Náhradní filtry k vysavačům AEG, Electrolux, Philips -mikrofiltr v rámu do vysavače - rozměry vnější rozměr 150x120 mm, vnitřní rozměr 107x135 mm - mikrofiltr s nákresy vysavačů k nástřihu - rozměry 230 x 150 mm .Výrobce Jolly.označení M3
 119,- Kč
 79,- Kč
skladem
Provozní doba:Po-Čt8:30-16:30
 8:30-15:30
+420 608 713 325
objednavky@nipponcec.cz
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zde.Souhlasím