Související zboží:
Vysavač popela Nedis VCAC118BK využijete pro snadné a rychlé odstranění popela z trub, krbů, sporáků. Výhodou je, že není třeba jej jakkoliv připojovat k jinému vysavači, jednotka funguje samostatně. Pro vysávání i toho nejjemnějšího prachového popela je vybaven HEPA filtrem, díky které je zpět do prostoru vyfukován čistý vzduch. Vysavač je dále doplněn hliníkovou sací hubicí o průměru 23 cm a ohebnou hadicí o délce 1 m. Objem sběrné nádoby činí 18 l. Pro snadné přenášení slouží madlo a díky rychlým zámkům vysavače rychle vyčistíte.
Tyčový AKU vysavač Electrolux 500 ES52B25WET. Ruční jednotku lze snadno vyjmout pro rychlé čištění menších nebo těžko přístupných míst. Hubice PowerPro mop efektivně odstraní tekutiny a odolnou špínu. Díky mopovací hubici PowerPro mop na mokré čištění zvládnete jedním tahem vysát i odstranit odolnou špínu. BrushRollCleanTM - automatické čištění kartáče a nabíjecí stojan. Doba nabíjení 4,5 hodiny.
Bezsáčkový vysavač, kovové teleskopy, hlučnost 75db, kapacita prachového zásobníku 2 l, 800W, multifunkční účinná hubice. Výborný poměr cena ku výkon. Je vybavený HEPA filtrem pro dobrou filtraci vzduchu vycházejícího z vysavače. Hubice je kombinovaná - přepínací, na tvrdé podlahy i koberce. Hlučnost uváděná výrobce 75dB.
Všestranný vysavač Kärcher WD 4 V-20/5/22 s příkonem 1000 W důkladně odstraní suché i mokré nečistoty v domě, na terase i v garáži. Čištění zahrady i strojů v dílně usnadní praktická funkce fukaru. Součástí vysavače je nádoba na nečistoty o objemu 20 l, 5metrový kabel, 2,2 metrů dlouhá sací hadice, klipová podlahová hubice, plochý skládaný filtr a vliesový filtrační sáček. Kód 1.628-209.0.
S kompaktním vysavačem Nedis VCBG100RD bude úklid schodů, auta i běžného bytu hračka. Nabízí dokonalé řešení pro menší prostory - je lehký,3,8 kg a to je jeho velká deviza, a také nezabere místo, takže jej využijete jak v bytě tak na chalupě. Vysavač disponuje prachovým sáčkem o objemu 1,5 litru a akční rádius, neboli jeho dosah, je pěkných 7 metrů, které naprosto stačí v běžné domácnosti.. Součástí balení je kombinovaný kartáč pro koberce a tvrdé podlahy a hubice 2 v 1 (štěrbinová a hubice na čalounění). Po použití ho díky jeho malé velikosti uskladníte kamkoliv.
Tento sáčkový vysavač je určený pro úklidové práce velkého rozsahu, například je vhodný pro úklid kanceláří, škol, ordinací a jiných komerčních prostor. Technické parametry vysavače zaručují profesionální výsledek a objem prachového sáčku o 10 l znamená nízké provozní náklady. HEPA filtr zase zaručuje velmi účinnou filtraci. Konstrukce z vysoce odolného polipropylenu spolu s motorem AMETEK zaručují dlouhou životnost. Nádoba, ve které je motor umístěn je nárazuvzdorná. Velikým plus je jeho nízká hmotnost a nízká hlučnost. Samozřejmostí je tepelná pojistka v motoru proti přehřátí. Vysavač je pro svou lepší stabilitu upevněn na vozíku a dále je vybaven navijákem přírodního kabelu, který pojme 12 m přívodního kabelu. Akční rádius vysavače činí až 16 metrů. Pro snadné skladování jej lze uskladnit v parkovací poloze. Je osazen 4 kovovými kolečky, které lecos vydrží. Vysavač je díky pogumovaným kolečkům ohleduplný vůči podlahám. Jistě také oceníte široké příslušenství v podobě sací hadice, 2 skládaných kovových trubek, přepínatelné velké hubice na tvrdé/kobercové povrchy, štěrbinové hubice, díky níž vysajete prach z každého koutu, kulaté kartáčové hubice určenou na nábytek a hubice na čalounění pro sedací nábytek. U prachových sáčků můžete volit jak z papírových, tak syntetických typu MICRO. 2 menší hubice můžete mít díky úložnému prostoru na příslušenství vždy s sebou.
Elegantní a výkonný vysavač Electrolux EB61C4DB 600 Clean se rychle stane oblíbeným pomocníkem ve vaší domácnosti. Akční rádius až 12 metrů. Účinný filtrační systém zajistí čistší a zdravější domov. Bohaté příslušenství - hubice Dust Magnet Silent na tvrdé podlahy i koberce, parketová hubice na tvrdé podlahy, turbokartáč na koberce a kombinovaná minihubice na vysávání čalounění, nábytku a hůře dostupných spár.
Vysavač Numatic CleanBoy CT-370 je nová verze oblíbeného Numatic George a udělá vše, co vám na očích uvidí. Vysaje suché nečistoty, vysaje tekuté nečistoty, vydrhne a vysuší podlahu, hloubkově vyčistí koberce (včetně šampónování), vyčistí čalounění i auto a dokonce odblokuje umyvadlo. Numatic George se prostě ničeho nebojí. Jedná se o kvalitní anglický vysavač, který se jen tak při pohledu na prach a nečistoty neporouchá. A pokud máte nepořádné štěňátko, pak George je přesně pro vás. Je vhodný pro vysávání suchých nečistot, tekutých nečistot a poslouží i jako odsavač vody. Profesionální výsledky, jednoduchost a efektivnost zajistí kombinace motoru TwinFlo' a systém čerpadel PowerFlo'. Unikátní design také zajistí snadnou výměnu jednotlivých systémů a velkou výdrž vysavače. Co se týče suchého vysávání, pak k tomu slouží velké filtry, HepaFlo prachové sáčky a podlahová hubice. Oceníte velký sací výkon a tři stupně filtrace. Nejdříve se nasátý vzduch filtruje přes dvouvrstvý prachový sáček a následně ještě prochází látkovým filtrem. Pokud nejste nadšenci papírových sáčků, je možné použít filtrační tašku vyrobenou z PE, kterou lze papírové sáčky nahradit. Filtrační tašku lze používat vícekrát, lze ji totiž vyprat. To znamená jediné, a to čistý vyfukovaný vzduch z vysavače. Pokud si přejete změnit suché vysávání na mokré vysávání, pak stačí vyměnit filtry určené pro suché vysávání za bezpečnostní plovákový ventil. Kapacita nádoby na suché vysávání činí neuvěřitelných 15 litrů, na mokré vysávání 9 litrů a na odsávání 6 litrů. Hloubkové čištění koberců je dosaženo ve 2 fázích, které probíhají pro vyšší efektivitu současně. Výkonné čerpadlo vpraví hluboko do vlasu koberce čisticí, šampónovací roztok, který je vzápětí odsát. Na tvrdé podlahy slouží speciální hubice VACUMOP, která má na jedné straně umývací houbičku. Nejdříve se podlaha vyčistí čistícím roztokem a následně je dokonale vysušena pomocí výkonných sacích turbín, které vytvářejí podtlak 2500 mm vodního sloupce. Součástí balení je též široké příslušenství v podobě dlouhé sací hadice, dvou nerezových trubek, jedné zahnuté trubky, kombinované hubice na podlahy a koberce, adaptéru, štěrbinové hubice, kulaté kartáčové hubice, hubice na čalounění, kartáče na hubici, odsávací hubice, čistící hubice určené k účinnému drhnutí a vysávání podlah, odsávací hubice na čalounění, nástavec na sprejování včetně spouštěcího ventilu a trubice a hadice na odsávání.
Výkonnější a tišší tyčový AKU vysavač Electrolux 600 ES62P25WET pro snadný úklid celé domácnosti. Vysavač s motorizovanou hubicí, která při vysávání produkuje až o polovinu méně hluku. PowerPro multi-surface pro všechny typy povrchů vám umožní plynule přecházet z koberců na tvrdé podlahy. Díky mopovací hubici PowerPro mop na mokré čištění zvládnete jedním tahem vysát i odstranit odolnou špínu. BrushRollCleanTM, automatické čištění kartáče a nabíjecí stojan. Doba nabíjení 4,5 hodiny.