Související zboží:
Tento kvalitní průmyslový vysavač PROFI 7E od polského výrobce PROFI Europe je určený pro vysávání velkých ploch v budovách s tvrdými podlahami nebo kobercovými krytinami. Díky bohaté výbavě tento model vysavače hravě zvládne vysávání suchých povrchů (do sáčku z netkané textilie) a mokrých nečistot (do plastové sběrné nádoby) na profesionální úrovni. Pro ještě účinnější mokré vysávání lze dokoupit vodní filtr, který však není součásti balení. Objem sběrné prachové nádoby je až 15 l, což znamená nízké provozní náklady. Vysavač je vybavený HEPA filtrem, který zaručuje účinnou filtraci. Díky kolečkům s gumovým dezénem tento model je šetrný k podlahám. Na rozdíl od základní verzi (modelu PROFI 7) tento vysavač má zásuvku na připojení elektronářadí s příkonem do 2200 W.
Multifunkční ruční aku vysavač a foukač Nedis VCHHR100BK je ideální pro čištění příslušenství k PC a dalších elektronických zařízení. Lze jej použít i jako výkonnou alternativu stlačeného vzduchu v plechovce nebo k nafukování matrací apod. Součástí příslušenství je 7 vyměnitelných hubic - dlouhá sací hubice, kartáčová sací hubice, dvě hubice na vyfukování prachu, dlouhá plochá hubice, hubice na nafukování a hubice na stlačený vzduch. Multifunkční vysavač s foukačem je nepostradatelný pomocník využitelný v domácnosti, kanceláři nebo při čištění automobilu.
Výkonný AKU tyčový vysavač Electrolux 800 Ultimate EP81U25ULT s odnímatelnou ruční jednotkou je vybaven širokým příslušenstvím, které vám pomůže s rychlým a efektivním úklidem celé domácnosti. Vysokootáčkový motor poskytuje 6krát* vyšší sací výkon, než předchozí model Ergorapido. Automatický režim přizpůsobí sací výkon danému povrchu pro účinné vysávání. Systém pětistupňové filtrace vzduchu zachytí až 99,99 % nečistot. Díky technologie BrushRollClean™ snadno vyčistíte rotační kartáč pouhým sešlápnutím pedálu na hubici. Veškeré příslušenství k vysavači umístíte na praktický dobíjecí stojan.
PNC 900 402 027
Praktický ruční vysavač do auta BEPER P202ASP400 vysaje veškeré nečistoty uvnitř vozidla. Nepřetržité sání zajistí kabel ukončený zástrčkou do autozásuvky, který měří tři metry a umožní tak dosáhnout s vysavačem po celém prostoru vašeho vozu. Vybaven je nádržkou na nečistoty o objemu 0,5 l a vyjímatelným a omyvatelným filtrem. Vysávání ulehčí nástavce, které jsou součástí vysavače - flexibilní hadice, štěrbinová hubice a kartáč. Vzhledem ke své malé velikosti ho můžete uložit téměř kdekoliv ve svém autě a budete ho tak mít neustále k dispozici.
Nový extra tichý vysavač Electrolux PD82-4MB Pure D8 je vybaven chytrou technologii SmartMode, která rozpozná typ povrchu a přizpůsobí mu výkon. Hubice OneGo Power Clean účinně odstraní velké i malé nečistoty bez ohledu na typ vysávaného povrchu. XL pogumovaná kolečka umožňují lepší manévrovatelnost a plynulost pohybu. Sklopné madlo pro přenášení vysavače je umístěno na středu a tím je zajištěno rovnoměrné roznesení váhy při manipulaci s vysavačem. PureSound - tichý pouhých 57 dB.příslušenství hubice: Aero Parketto Pro, AeroPro 3 v 1:malá a flexibilní kombinovaná hubice pro nábytek a tvrdé povrchy.
Profesionální, odolný a všestranný vysavač Numatic 170 HEPA je vybaven vysoce výkonným HEPA filtrem H13, který zachytí prach a nečistoty až do 0,3 mikronu při 99,97 %. Díky nadstandardně dlouhému kabelu (12,5 m) je ideální pro úklid většího prostoru, bez nutnosti změny zásuvky. Po obvodu je opatřen pevným nárazníkem pro ochranu stěn a dveří, velká kolečka usnadňují manipulaci. V zadní části vysavače je prostor pro umístění veškerého příslušenství a tak máte vždy vše po ruce.
Koberce se každodenním používáním vyšlapují a znečisťují. Proč platit za čištění drahým specialistou, když existuje levnější varianta, která navíc není jen na jedno použití? Tepovač Kärcher SE 5.100, neboli extraktor, je skvělým pomocníkem, pokud potřebujete hloubkově vyčistit vlákna koberců, čalounění, matrací, textilních závěsů, autosedaček, ale snadno i vyčistí tvrdé podlahy, jako je dlažba, linoleum nebo kámen. Nicméně změnou příslušenství jej lze snadno transformovat na klasický vysavač. Vysavač / tepovač je vhodný pro alergiky nebo pro domácnosti se zvířaty. Princip tepovačů je jednoduchý, ale účinný. Tepovač nejdříve vstřikuje hluboko do textilu čisticí kapalinu a tu následně odsává spolu s uvolněnými nečistotami. Tímto způsobem zbaví textilní plochy mastnoty, nečistot i pachů. Tepovač Kärcher SE 5.100 dále disponuje unikátní technologií hubic, která zajistí o 50 % rychlejší pochůznost. Co to znamená? Čištěné textilní plochy se o 50 % rychleji vysuší a vy tudíž po vyčištěných plochách můžete chodit dříve. Velkým plusem jsou oddělené přihrádky na čistou a znečištěnou vodu. Koberce se tak, jako u normálního úklidu kbelíkem a kartáčem, nečistí již použitou špinavou vodu, ale vodou čistou. Tím je zajištěno optimální hloubkové čištění. Uvnitř vysavače je zabudovaný plochý skládaný filtr, který je vhodný na mokré i suché vysávání, proto jej není nutné měnit. Tepovač SE 5.100 je také vybaven komfortním systémem 2 v 1 s integrovanou tepovací hadicí, která zajistí vysoký komfort při používání. Nádoba na čistou vodu lze jednoduše naplnit a snadno vyprázdnit. Přičemž mezi jeho další příslušenství se řadí: nástřiková a sací hadice s rukojetí o délce 2 m, 2 sací trubky k nástřiku o délkách 0.5 m, nástřiková a odsávací hubice s násadkou pro tvrdé plochy, spárová hubice s klipem, hubice na čalounění, papírový filtrační sáček, pěnový filtr a čistič na koberce RM 519 (100 ml).
Kärcher WD 3, někdy známý pod označením Kärcher MV 3, patří do rodiny vysavačů Wet & Dry značky Kärcher, známou pod zkratkou WD. Jak název napovídá, jedná se o vysavač, který zvládne jak mokré (Wet), tak suché (Dry) nečistoty, ale nebojí se ani jemných, hrubých nebo větších částic nečistot. Pyšní se extrémním sacím výkonem, nízkou spotřebou elektrické energie, speciálně vyvinutou podlahovou hubicí a širokým, komfortním příslušenstvím. Díky vyjmenovaným vlastnostem jej využijete pro vysávání auta, sklepu, kutilské dílny a pro vysávání malého množství vody, například při nepatrném vylití kbelíku. Navíc nabízí funkci fukaru, která se hodí tam, kde není možné vysávat, například při vysávání ze štěrkové plochy. Jeho využití je tedy rozsáhlé a poradí si tak s téměř každou situací a různými druhy nečistot. A to vše za použití jednoho přístroje. Umíte si představit, kolik různých pomůcek byste jinak potřebovali? Extrémně sacího výkonu je dosaženo za pomoci energeticky efektivnějším motorům, nových podlahových hubic a hadic, optimálního těsnění stroje i jeho příslušenství a nové konstrukci vysavače s optimálním prouděním vzduchu. Navíc speciálně vyvinutá hubice umožnuje snadný skluz po vysávané podlaze a rychle se přizpůsobí suchým i mokrým nečistotám. Hubice je dodávána s klipy na mokré a čisté nečistoty, které velice snadno vyměníte. Vysavač je vybaven filtrační patronou, která je vhodná jak pro vysávání mokrých, tak i suchých nečistot, proto jej není potřeba při změně druhu vysávání měnit. 17 litrová nádoba na nečistoty pojme velké množství nečistot, takže není potřeba neustále nádobu na nečistoty vysypávat. Navíc vysypávaní nádoby je díky uzavíracímu systému Pull & Push velice jednoduché, bezpečné a snadné. Odnímatelná, ergonomicky tvarovaná, rukojeť dovolí připojit různé hubice přímo na hadici, nikoliv pouze na trubici, jak je tomu u běžných vysavavčů. Nechybí plováková pojistka a ochrana proti nárazu. Pokud musíte práci s vysavačem přerušit, snadno jej uvedete do praktické parkovací pozice, včetně praktického uložení sací trubky a podlahové hubice. Po dokončení práce lze prakticky a bezpečně uložit sací hadice, napájecí kabel a jiné příslušenství. Vysavavč má kompaktní konstrukci, proto je flexibilní, univerzálně použitelný a navíc se snadno skladuje. Přičemž mezi jeho další příslušenství se řadí: sací hadice o délce 2.2 m, 2 sací trubky o délce 0.5 m, spárová hubice a papírový filtrační sáček.
Výkonnější a tišší tyčový AKU vysavač Electrolux 600 ES62P25WET pro snadný úklid celé domácnosti. Vysavač s motorizovanou hubicí, která při vysávání produkuje až o polovinu méně hluku. PowerPro multi-surface pro všechny typy povrchů vám umožní plynule přecházet z koberců na tvrdé podlahy. Díky mopovací hubici PowerPro mop na mokré čištění zvládnete jedním tahem vysát i odstranit odolnou špínu. BrushRollCleanTM, automatické čištění kartáče a nabíjecí stojan. Doba nabíjení 4,5 hodiny.