Související zboží:
Tento model spojuje velikost PROFI 2 s komfortem používání PROFI 3. Nejlepší pro velké školy, hotely, kancelářské budovy. Velmi jej chválí profesionální úklidové firmy. Dokáže vysávat nepřetržitě opravdu dlouho.
Vysavač Einhell TH-V 1930 SA umožňuje suché i mokré vysávání a s nádrží z nerezové oceli o objemu 30 litrů je nepostradatelným pomocníkem pro kutili. Díky funkcím 3 v 1 (suché vysávání, mokré vysávání a foukání) je možné vysavačem uklidit byt, dílnu i garáž. Nádrž pojme, jak hrubé nečistoty, tak tekutiny, které je možné snadno vypustit díky vypouštěcímu ventilu v dolní části vysavače. Zapomeňte na spoustu nepořádku po vrtání a na s tím spojené neúnavné čištění koberců od zdiva. Vysavač je vybaven automatickou, integrovanou zásuvkou s odloženým vypnutím, díky které můžete vysavač využít jako odsávací systém k elektrickým přístrojům. Jistě také oceníte konektor pro foukání, který zužitkujete doma nebo v dílně. Všechno příslušenství je možné úhledně uložit přímo ve vysavači za pomoci držáku kabelu a příslušenství. Žádný dodatečný prostor pro příslušenství vysavače není potřeba. Vše bude uskladněno na jednom místě. Snadnou manipulaci a přenášení zajišťuje madlo, dvě velká a dvě malá kolečka. Mezi jeho příslušenství se řadí 2,5 metrů dlouhá sací hadice o průměru 36 mm, třídílná sací trubice, velká sací hubice s možností suchého i mokrého vysávání podlah, štěrbinová hubice, plisovaný filtr pro vysávání jemného prachu a pěnový filtr, který chrání filtr před nečistotami během mokrého vysávání.
Ruční bezdrátový vysavač Einhell TE-VC Li-Solo Expert Plus, který patří do rodiny Einhell Power X-Change, je výborným pomocníkem při úklidu celé domácnosti. Díky různým nástavcům si dokáže poradit s úklidem jakéhokoliv povrchu, od koberců a čalounění až po tvrdé podlahy. Například nástavec na podlahu se skvěle hodí na vysávání tvrdých nebo hladkých povrchů, jako jsou parkety nebo dlažba. Nástavec na čalounění zase využijete při čištění sedacího nábytku. Součástí balení je i prodlužovací trubice o maximální délce 46,5 cm, proto s tímto vysavačem lehce vysajete koberce nebo podlahy bez nutnosti ohýbání se. Tím šetříte své záda. Prachová nádoba disponuje objemem 540 ml. Navíc velkou výhodou tohoto ručního vysavače je možnost sdílení dobíjecí baterie a nabíječky s ostatními členy rodiny Einhell Power X-Change. Vysavač je dodáván bez baterie a nabíječky, ty je možné dokoupit samostatně.
Kärcher WD 5 patří do rodiny vysavačů Wet & Dry značky Kärcher, známou pod zkratkou WD. Jak název napovídá, jedná se o vysavač, který zvládne jak mokré (Wet), tak suché (Dry) nečistoty, ale nebojí se ani jemných, hrubých nebo větších částic nečistot. Pyšní se extrémním sacím výkonem, nízkou spotřebou elektrické energie, speciálně vyvinutou podlahovou hubicí a širokým, komfortním příslušenstvím. Oproti svému kolegovy WD 6 jej nelze spojit s elektrickými zařízeními a nádoba na nečistoty je z plastu. Díky vyjmenovaným vlastnostem jej využijete pro vysávání auta, sklepu, kutilské dílny, garáže, terasy, pro vysávání malého množství vody, například při nepatrném vylití kbelíku, ale i pro vysávání velkého množství vody, například při vylití pračky. Dále ho využijete při renovaci a nabízí funkci fukaru. Jeho využití je tedy velmi rozsáhlé a poradí si tak s každou situací a různými druhy nečistot. A to vše za použití jednoho přístroje. Umíte si představit, kolik různých pomůcek byste jinak potřebovali? Extrémně sacího výkonu je dosaženo za pomoci energeticky efektivnějším motorům, nových podlahových hubic a hadic, optimálního těsnění stroje i jeho příslušenství a nové konstrukci vysavače s optimálním prouděním vzduchu. Navíc speciálně vyvinutá hubice umožnuje snadný skluz po vysávané podlaze a rychle se přizpůsobí suchým i mokrým nečistotám. Hubice je logicky přepínatelná s 2 gumovými a 2 kartáčovými pásky. Vysavač je vybaven plochým skládaným filtrem, který je pro rychlé a hygienické vyjmutí usazen ve filtrační kazetě. Stačí kazetu pouhým stiskem vyklopit a to bez jakéhokoliv kontaktu s nečistotami. Filtr je navíc vhodný jak pro vysávání mokrých, tak i suchých nečistot, proto jej není potřeba při změně druhu vysávání měnit. Vysavač dále disponuje unikátním integrovaným čištěním filtru, kdy silné impulzivní nárazy vzduchu přemístí nečistoty z filtru rovnou do nádoby, čímž se rychle obnoví sací výkon. 25 litrová nádoba na nečistoty pojme velké množství nečistot, takže není potřeba neustále nádobu na nečistoty vysypávat. Odnímatelná rukojeť s ochranou proti elektrostatickému náboji dovolí připojit různé hubice přímo na hadici, nikoliv pouze na trubici. Nechybí regulace výkonu, plováková pojistka a ochrana proti nárazu. Pokud musíte práci s vysavačem přerušit, snadno jej uvedete do praktické parkovací pozice, včetně praktického uložení sací trubky a podlahové hubice. Po dokončení práce lze prakticky a bezpečně uložit sací hadice, napájecí kabel a jiné příslušenství. Přičemž mezi jeho další příslušenství se řadí: sací hadice o délce 2.2 m, flexibilní sací hadice o délce 1 m, 2 sací trubky o délce 0.5 m, spárová hubice a vliesový filtrační sáček, který je známý pro své vynikající filtrační schopnosti a pro svou odolnost vůči protržení.
Vysavač Numatic CleanBoy CT-370 je nová verze oblíbeného Numatic George a udělá vše, co vám na očích uvidí. Vysaje suché nečistoty, vysaje tekuté nečistoty, vydrhne a vysuší podlahu, hloubkově vyčistí koberce (včetně šampónování), vyčistí čalounění i auto a dokonce odblokuje umyvadlo. Numatic George se prostě ničeho nebojí. Jedná se o kvalitní anglický vysavač, který se jen tak při pohledu na prach a nečistoty neporouchá. A pokud máte nepořádné štěňátko, pak George je přesně pro vás. Je vhodný pro vysávání suchých nečistot, tekutých nečistot a poslouží i jako odsavač vody. Profesionální výsledky, jednoduchost a efektivnost zajistí kombinace motoru TwinFlo' a systém čerpadel PowerFlo'. Unikátní design také zajistí snadnou výměnu jednotlivých systémů a velkou výdrž vysavače. Co se týče suchého vysávání, pak k tomu slouží velké filtry, HepaFlo prachové sáčky a podlahová hubice. Oceníte velký sací výkon a tři stupně filtrace. Nejdříve se nasátý vzduch filtruje přes dvouvrstvý prachový sáček a následně ještě prochází látkovým filtrem. Pokud nejste nadšenci papírových sáčků, je možné použít filtrační tašku vyrobenou z PE, kterou lze papírové sáčky nahradit. Filtrační tašku lze používat vícekrát, lze ji totiž vyprat. To znamená jediné, a to čistý vyfukovaný vzduch z vysavače. Pokud si přejete změnit suché vysávání na mokré vysávání, pak stačí vyměnit filtry určené pro suché vysávání za bezpečnostní plovákový ventil. Kapacita nádoby na suché vysávání činí neuvěřitelných 15 litrů, na mokré vysávání 9 litrů a na odsávání 6 litrů. Hloubkové čištění koberců je dosaženo ve 2 fázích, které probíhají pro vyšší efektivitu současně. Výkonné čerpadlo vpraví hluboko do vlasu koberce čisticí, šampónovací roztok, který je vzápětí odsát. Na tvrdé podlahy slouží speciální hubice VACUMOP, která má na jedné straně umývací houbičku. Nejdříve se podlaha vyčistí čistícím roztokem a následně je dokonale vysušena pomocí výkonných sacích turbín, které vytvářejí podtlak 2500 mm vodního sloupce. Součástí balení je též široké příslušenství v podobě dlouhé sací hadice, dvou nerezových trubek, jedné zahnuté trubky, kombinované hubice na podlahy a koberce, adaptéru, štěrbinové hubice, kulaté kartáčové hubice, hubice na čalounění, kartáče na hubici, odsávací hubice, čistící hubice určené k účinnému drhnutí a vysávání podlah, odsávací hubice na čalounění, nástavec na sprejování včetně spouštěcího ventilu a trubice a hadice na odsávání.
Kärcher WD 4 patří do rodiny vysavačů Wet & Dry značky Kärcher, známou pod zkratkou WD. Jak název napovídá, jedná se o vysavač, který zvládne jak mokré (Wet), tak suché (Dry) nečistoty, ale nebojí se ani jemných, hrubých nebo větších částic nečistot. Pyšní se extrémním sacím výkonem, nízkou spotřebou elektrické energie, speciálně vyvinutou podlahovou hubicí a širokým, komfortním příslušenstvím. Oproti svému kolegovy WD 6 jej nelze spojit s elektrickými zařízeními, nádoba na nečistoty je z plastu a není vhodný pro venkovní použití či při rekonstrukci. Díky vyjmenovaným vlastnostem jej využijete pro vysávání auta, sklepu, kutilské dílny, garáže a pro vysávání malého množství vody, například při nepatrném vylití kbelíku. Jeho využití je tedy rozsáhlé a poradí si tak s téměř každou situací a různými druhy nečistot. A to vše za použití jednoho přístroje. Umíte si představit, kolik různých pomůcek byste jinak potřebovali? Extrémně sacího výkonu je dosaženo za pomoci energeticky efektivnějším motorům, nových podlahových hubic a hadic, optimálního těsnění stroje i jeho příslušenství a nové konstrukci vysavače s optimálním prouděním vzduchu. Navíc speciálně vyvinutá hubice umožnuje snadný skluz po vysávané podlaze a rychle se přizpůsobí suchým i mokrým nečistotám. Hubice je logicky přepínatelná s 2 gumovými a 2 kartáčovými pásky. Vysavač je vybaven plochým skládaným filtrem, který je pro rychlé a hygienické vyjmutí usazen ve filtrační kazetě. Stačí kazetu pouhým stiskem vyklopit a to bez jakéhokoliv kontaktu s nečistotami. Filtr je navíc vhodný jak pro vysávání mokrých, tak i suchých nečistot, proto jej není potřeba při změně druhu vysávání měnit. 20 litrová nádoba na nečistoty pojme velké množství nečistot, takže není potřeba neustále nádobu na nečistoty vysypávat. Navíc vysypávaní nádoby je díky uzavíracímu systému Pull & Push velice jednoduché, bezpečné a snadné. Odnímatelná rukojeť dovolí připojit různé hubice přímo na hadici, nikoliv pouze na trubici. Nechybí plováková pojistka a ochrana proti nárazu. Pokud musíte práci s vysavačem přerušit, snadno jej uvedete do praktické parkovací pozice, včetně praktického uložení sací trubky a podlahové hubice. Po dokončení práce lze prakticky a bezpečně uložit sací hadice, napájecí kabel a jiné příslušenství. Přičemž mezi jeho další příslušenství se řadí: sací hadice o délce 2.2 m, flexibilní sací hadice o délce 1 m, 2 sací trubky o délce 0.5 m, spárová hubice a vliesový filtrační sáček, který je známý pro své vynikající filtrační schopnosti a pro svou odolnost vůči protržení.
Skutečný pomocník pro rychlé odstranění mokrých i suchých nečistot! Ruční vysavač Tristar má silnou 12V baterii a je vybaven omyvatelným filtrem, snadno vyprázdnitelným zásobníkem na nečistoty, kartáčkem a štěrbinovkou. Vysavač lze použít jak na mokré, tak suché vysávání. Na rychlé vysávání jej není nutné zapojovat do zásuvky, díky dobíjecím NIMH bateriím vydrží až 15 minut na plné nabití.
Tento vysavač je určený pro úklidové práce velkého rozsahu, například je vhodný pro školy, úřady, hotely, ale svoje využití nalezne i v rodinných domech nebo bytech. Technické parametry vysavače zaručují profesionální výsledek. Objem prachového sáčku o 10 l znamená nízké provozní náklady. A na rozdíl od Profi 1 je vybaven mechanickým navijákem pro 15 metrový napájecí kabel. Nová kovová konstrukce spolu s motorem Long Life zaručují dlouhou životnost, pro příklad uvádíme, že kvalitní vysavače pro běžný úklid v domácnosti vydrží vysávat cca 600 hodin, Long Life motor zaručí 1200 hodin vysávání. Konstrukce je navíc navržena tak, aby byl elektrostatický náboj z kontrukce odváděn pryč a aby motor mohl být umístěn ve speciálním krytu, čímž je minimalizován hluk a vibrace. Samozřejmostí je tepelná pojistka v motoru proti přehřátí. Vysavač je díky pogumovaným kolečkům a gumové liště ohleduplný vůči podlahám i nábytku. Jistě oceníte široké příslušenství v podobě univerzální podlahové hubice, štěrbinové hubice, kartáčové hubice a malé hubice. Můžeme říci, že hrncový typ konstrukce je čím dál více populárnější nejen mezi profesionálními vysavači, ale i v běžných domácnostech, díky širším nabízeným službám, která tato konstrukce dovoluje.
Tristar SZ-1920 je sáčkový, úsporný vysavač vhodný pro vysávání koberců i tvrdých podlah. Velkou výhodou jsou nízké prachové emise. Vysavač má navíc autonavíječ kabelu a ukazatel plného prachového sáčku. Takže není nutné hlídat plnost sáčku, vysavač sám upozorní, pokud je sáček plný. Délka přívodního kabelu je 5 metrů, akční rádius činí 7 metrů. Multifunkční hubice je osazena vysunovací kartáčovou lištou na koberce i tvrdé podlahy. Hlučnost vysavače činí 78 db, příkon 700W. Součástí balení jsou nerezové teleskopy, takže vysajete i těžko dostupná, vyvýšená místa.