Sada minihubic k vysavačům je nepřekonatelným pomocníkem zejména při údržbě počítače. Stejně tak čisticí sadu hubic využijete při vysávání v automobilu, v zásuvkách, rozích ve všech malých a těžko přístupných prostorech. Čisticí set na PC aj. obsahuje 8 dílů - 2 adaptéry a 6 speciálních nástrojů pro čistění velmi malých a úzkých prostor. Odstraní všechny nečistoty z každého miniaturního prostoru. Univerzální náhradní díl.
Sáčky do vysavače Jolly R10 MAX jsou sáčky náhradní (alternativní) pro vysavače ROWENTA/TEFAL Tyto sáčky jsou kompatibilní pro značení výrobce ROWENTA ZR200540, ROWENTA ZR200520, ROWENTA ZR200720, ROWENTA ZR200740, ROWENTA ZR200920 a určeny pro produktové řady vysavačů ROWENTA Compact Power 3A, ROWENTA Power XXL, ROWENTA Silence Force Compact RO63xx, ROWENTA RO49xx Green Force MAX, ROWENTA Silence Force Compact RO63xx, ROWENTA RO68xx X-Trem Power 3A, ROWENTA RO73xx Silence Force 5*, ROWENTA RO74xx Silence Force Allergy, ROWENTA X-Plorer S65+, ROWENTA X-Plorer S70+, ROWENTA X-Plorer S75S+, ROWENTA X-Plorer S220+, X-Plorer S240+.Sáčky Jolly pro vysavače Rowenta z netkané textilie jsou antibakteriální. Sáčky s označením MAX - jsou sáčky nové generace s vysokou schopností filtrace. Ať již je nazveme jakkoli - textilní, z netkané textilie, mikrovlákno, SMS - jedno mají vždy společné - a to je fakt, že jsou syntetické - vyhovující zvyšujícím se potřebám koncového uživatele, z hlediska výroby i následné likvidace odpadu jsou ekologičtější.
Sáčky do vysavače Jolly R10 MAX jsou sáčky náhradní (alternativní) pro vysavače ROWENTA/TEFAL Tyto sáčky jsou kompatibilní pro značení výrobce ROWENTA ZR200540, ROWENTA ZR200520, ROWENTA ZR200720, ROWENTA ZR200740, ROWENTA ZR200920 a určeny pro produktové řady vysavačů ROWENTA Compact Power 3A, ROWENTA Power XXL, ROWENTA Silence Force Compact RO63xx, ROWENTA RO49xx Green Force MAX, ROWENTA Silence Force Compact RO63xx, ROWENTA RO68xx X-Trem Power 3A, ROWENTA RO73xx Silence Force 5*, ROWENTA RO74xx Silence Force Allergy, ROWENTA X-Plorer S65+, ROWENTA X-Plorer S70+, ROWENTA X-Plorer S75S+, ROWENTA X-Plorer S220+, X-Plorer S240+.Sáčky Jolly pro vysavače Rowenta z netkané textilie jsou antibakteriální. Sáčky s označením MAX - jsou sáčky nové generace s vysokou schopností filtrace. Ať již je nazveme jakkoli - textilní, z netkané textilie, mikrovlákno, SMS - jedno mají vždy společné - a to je fakt, že jsou syntetické - vyhovující zvyšujícím se potřebám koncového uživatele, z hlediska výroby i následné likvidace odpadu jsou ekologičtější.
Voňavé sáčky do vysavače Jolly R10 MAX jsou sáčky náhradní (alternativní) ROWENTA/TEFAL Tyto sáčky jsou kompatibilní pro značení výrobce ROWENTA ZR200540, ROWENTA ZR200520, ROWENTA ZR200720, ROWENTA ZR200740, ROWENTA ZR200920 a určeny pro produktové řady vysavačů ROWENTA Compact Power 3A, ROWENTA Power XXL, ROWENTA Silence Force Compact RO63xx, ROWENTA RO49xx Green Force MAX, ROWENTA Silence Force Compact RO63xx, ROWENTA RO68xx X-Trem Power 3A, ROWENTA RO73xx Silence Force 5*, ROWENTA RO74xx Silence Force Allergy, ROWENTA X-Plorer S65+, ROWENTA X-Plorer S70+, ROWENTA X-Plorer S75S+, ROWENTA X-Plorer S220+, X-Plorer S240+. Sáčky Jolly pro vysavače Rowenta z netkané textilie jsou antibakteriální. RO7485 EA Silence Force 4A ZR 200520 ZR200540 ZR200720 ZR 200740 ZR 200920 a další vysavače.
Voňavé sáčky do vysavače Jolly R10 MAX jsou sáčky náhradní (alternativní) pro vysavače ROWENTA/TEFAL. Tyto sáčky jsou kompatibilní pro značení výrobce ROWENTA ZR200540, ROWENTA ZR200520, ROWENTA ZR200720, ROWENTA ZR200740, ROWENTA ZR200920 a určeny pro produktové řady vysavačů ROWENTA Compact Power 3A, ROWENTA Power XXL, ROWENTA Silence Force Compact RO63xx, ROWENTA RO49xx Green Force MAX, ROWENTA Silence Force Compact RO63xx, ROWENTA RO68xx X-Trem Power 3A, ROWENTA RO73xx Silence Force 5*, ROWENTA RO74xx Silence Force Allergy, ROWENTA X-Plorer S65+, ROWENTA X-Plorer S70+, ROWENTA X-Plorer S75S+, ROWENTA X-Plorer S220+, X-Plorer S240+. Sáčky Jolly pro vysavače Rowenta z netkané textilie jsou antibakteriální. a další vysavače.
Sáčky Worwo RMB16 (dříve RMB16K) pro vysavače jsou vyrobeny v z mikrovlákna (netkaná textilie) 4 ks sáčků v balení a filtr k nástřihu. Sáčky jsou kompatibilní pro značení ROWENTA ZR200540, ROWENTA ZR200520, ROWENTA ZR200720, ROWENTA ZR200740, ROWENTA ZR200920 a určeny pro vysavače ROWENTA Compact Power 3A, ROWENTA Power XXL, ROWENTA Silence Force Compact RO63xx, ROWENTA RO49xx Green Force MAX, ROWENTA Silence Force Compact RO63xx, ROWENTA RO68xx X-Trem Power 3A, ROWENTA RO73xx Silence Force 5*, ROWENTA RO74xx Silence Force Allergy....Sáčky z mikrovlákna jsou schopny zachytit prachové částice o velikosti 0,3 mikronu, jejich používáním prodloužíte životnost HEPA filtru vysavače u výstupu vzduchu. Stejně tak je emise prachu z vysavače snížena na 0,01 % . Obecně filtrují mikrovlákenné sáčky až o 40% lépe, než klasický papírový sáček. Textilní materiál mikrovlákno je pružný, sáček se dobře přizpůsobí velikosti komory vysavače, můžete jej tak zaplnit zcela, aniž by vysavač ztrácel na výkonu.
Tato univerzální redukce vám umožní připevnit podlahovou hubici, turbohubici, minihubici nebo jakýkoliv jiný nástavec pro vysávání s průměrem 32 mm k trubkám vysavačů o průměrech 30 až 37mm . Užší konec redukce má průměr 32 mm - na ten nasadíte hubici, otočnou matici poté utažením přizpůsobíte danému průměru tyče vysavače.
Menalux vůně do vysavače 5 tyčinek s vůní čerstvě vypraného prádla - Lnu. Tyto parfémem nasycené vonné tyčinky neutralizují během vysávání nepříjemné pachy ze sáčku do vysavače, či z boxu na prach u vysavačů bezsáčkových, a během vysávání šíří ve vysávaném prostoru příjemnou vůni. Nové vůně Menalux jsou vhodné jak do vysavačů sáčkových, tak bezsáčkových, do vysavačů stojanových i robotických. Výrobce Electrolux pod svou značkou Menalux.
Vůně do vysavače citronová tráva - s jemným citrusovým nádechem a protizánětlivými účinky. 5 ks v balení. Při vysávání Váš byt nebo kancelář příjemně provoní přirozená a svěží vůně vyráběná z přírodních materiálů.
Vůně do vysavače MIX - 5 sáčků, obsahuje: 1 sáček Citronová tráva - s jemným citrusovým nádechem a protizánětlivými účinky, 1x sáček Mandarinka a santalové dřevo - vydařená kombinace sladce ovocného aroma mandarinky a exotické vůně santalového dřeva , 1 sáček Medový perník - sladká vůně právě upečených perníčků, 1 sáček Pomerančový květ a Vanilka - vůně navozující příjemný pocit pohody a jistoty, 1 sáček Santalové dřevo - lehce orientální teplá vůně santalového dřeva má antidepresivní účinky, stimuluje trávení, je antiseptická. Při vysávání Váš byt nebo kancelář příjemně provoní přirozená a svěží vůně.
Vůně do vysavače mandarinka a santalové dřevo - vydařená kombinace sladce ovocného aroma mandarinky a exotické vůně dřeva . 5 ks v balení. Při vysávání Váš byt nebo kancelář příjemně provoní přirozená a svěží vůně vyráběná z přírodních materiálů.
Vůně do vysavače mango - exotická vůně tropického ovoce. 5 ks v balení. Při vysávání Váš byt nebo kancelář příjemně provoní přirozená a svěží vůně vyráběná z přírodních materiálů.
Granulky s vůní buď po výměně sáčku vysajte nebo je vsypejte přímo do nového filtračního sáčku vysavače.
Další balení použijete při další výměně sáčku do vysavače.
5 sáčků vonných granulek v balení
výrobce Jolly
Vůně do vysavače zelený meloun - jemná cukrově sladká vůně s aroma čerstvě rozkrojeného cukrového melounu. 5 ks v balení. Při vysávání Váš byt nebo kancelář příjemně provoní přirozená a svěží vůně vyráběná z přírodních materiálů.
Vůně do vysavače Fresh Limetka 5ks. Tyto parfémované vonné tyčinky neutralizují během vysávání nepříjemný zápach ze sáčku do vysavače či z prachové nádoby u vysavačů bezsáčkových, rozšiřují příjemnou svěží vůni. Vložte tyčinku do prachového sáčku či boxu na prach a jednoduše vysávejte. Vyzkoušejte i jiné vůně a najděte svou nejoblíbenější!