Originální sáčky Electrolux s-Bag
O sáčcích S-bag se v mnoha médiích dočtete, že jde o nejprodávanější typ sáčků do vysavače. Je tomu skutečně tak a tak tomu také být mělo - vyvíjely je v kooperaci firma Electrolux a firma Philips. A to proto, aby co největší počet zákazníků nemusel při hledání správného sáčku tápat a jen vybírat z různých druhů. A pokud vysavač osazený tímto sáčkem máte, jste už primárně ve výhodě - je jich na trhu velký výběr, ať již originálních, tak náhradních - pro alergiky, pro majitele domácích mazlíčků, EKO-Green s-bag, papírové, textilní.S-Bag ® prachové sáčky . A co řící více o originálních s-bag® sáčcích? Originál je prostě originál.
Electrolux Sbag sáčky E201 Classic Long Performance 8ks. Sáčky pro řadu AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe.
Sáčky do vysavačů S-Bag / SBAG - originál S-BAG ® Long Performance E201SM 12ks v balení, syntetické prachové sáčky nově s plastovým čelem!.Pro vysavače Electrolux-Aeg řady AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe.Výrobce ELECTROLUX = kvalita.
Pro majitele zvířecích mazlíčků proti pachům. Originální sáčky ELECTROLUX s-bag® Anti-Odour E203S NEW 4ks, nové provedení s PLASTOVÝM odolným držákem sáčku, a objemem 3,5 litru pro S-Bag vysavače AEG-ELECTROLUX-PHILIPS a dalších značek.
Originální sáčky Electrolux s-bag® Anti-Allergy E206S NEW 4ks, nové provedení s PLASTOVÝM odolným držákem sáčku, a objemem 3,5 litru pro S-Bag vysavače AEG-ELECTROLUX-PHILIPS a dalších značek. Sáček do vysavače S-bag Anti-Allergy S-BAG ® HEPA je anti-alergický prachový sáček, disponuje účinnou filtrací na úrovni HEPA filtru H10 - zachytí pyl, prach, roztoče, alergeny z roztočů a kočičí alergeny o velikosti 1 mikron (15 krát menší než průměr lidského vlasu). Úroveň filtrace je přínosem pro lidi trpící astmatem a alergií. S-bag ® HEPA anti-alergický - těmto sáčkům byla udělena pečeť kvality ECARF pro své vynikající filtrační výkony. Jde o nový typ syntetického filtračního sáčku do vysavače s 50% delší životností než běžný papírový sáček, kde v souvislosti s jeho postupným naplňováním se jeho kapacita snižuje. Ne tak při využití originál sáčků SBAG AntiOdour jsou vyrobeny z inovovaného materiálu, který zajistí dobrou účinnost sání a konstantní výkon vašeho vysavače. Tyto sáčky do vysavače mají vysokou filtrační kapacitu - až 99 % částic o jemnosti až 1 mikronu (15krát menších než je průměr lidského vlasu), vzduch filtruje o 40 % účinněji než běžný papírový sáček a pomáhá tak zbavit se ze vzduchu částic jako jsou alergeny a některé druhy bakterií.
Originální sáčky do vysavače Electrolux Pure D9, UltraOne + AEG 3ks. Sáčky do vysavače ELECTROLUX E210P, extra po řadu vysavačů ELECTROLUX a AEG ULTRAONE, PURE D9 - 3 ks v balení. Sáčky mají zvětšenou kapacitu 5 litrů a podélné uložení - narozdíl od klasických sáčků SBAG - pro váš špičkový vysavač jsou tou nejlepší volbou Sáčky S-Bag Ultra Long Performance E210P, baleno v plastikovém sáčku. 3ks.
Originální sáčky Electrolux S-bag Ultra One Mini AEG a Electrolux. ZUOM 9911, UMORIGIN.
Originální sáčky do vysavače S-Bag, 8ks v dodávce + Allergy H13 HEPA filtr omývatelný v balíčku. S-bag ® HEPA anti-alergický prachový sáček je syntetický sáčkek určený pro alergiky. Set sáčků a filtru je vhodný pro řadu vysavačů AEG a Electrolux AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe.Originální produkty - výrobce AEG-Electrolux.Určeno pro vysavače: ELECTROLUX Airmax, Airmax GREEN AeroPerformer ClarioSáčky S-Bag Classic E200 15ks MegaPack ELECTROLUC Classic Silence Bolido EasyGo Equipt ErgoClassic ErgoSpace , ErgoSpace GREEN Essencio Excellio Harmony JetMaxx, JetMaxx GREEN, JetMaxx UST + GONE MCY1 Mondo II Maximus Oxy3 Oxygen, Oxygen + PowerForce PTOHV-01 PureD9 Silent Performer SmartVac Suprepro Twintech XXL, XXL BOX UltraOne , UltraOne GREEN UltraSilencer, UltraSilencer GREEN Viva Control Viva Quickstop AEG: AirMAX, AirMAX OKO GREEN AeroPerformer CanDe Clario Classic Silence Equipt EasyGo ErgoClassic ErgoSpace , ErgoSpace GREEN Essensio JetMaxx , JetMaxx GREEN Maximus Oxy´systém Oxygen+ PowerForce Pluto P5 PureD9 QS Elégance SilentPerformer System Pro UltraOne, UltraOne GREEN UltraSilencer, UltraSilencer GREEN Viva Control Viva Quickstop PHILIPS: AutoClean AirStar CityLine EasyClean Ergofit Expression HomeHero Gemini Impact Jewel Mobilo Performer,Performer Pro, Performer Ultimate SmallStar Studio Specialist SilentStar Universe TORNADO: AirMax,Bolido,Calypso,Elegance,Essensio,JetmMaxx,Maximus,Modelys,Perfecto,SuperPro,Zephir VOLTA : AirMax,Bolido,Control,Essensio,Gemini,JetMaxx,Maximus,Modelys,Quickstop ZANUSSI :ZAN4610, ZAN4620, ZAN4623, ZAN4624... a další vysavače.