Příslušenství pro čističe oken
Čistič oken dokáže umýt okna dokonale, ale i takového domácího pomocníka je třeba utěrku či hadřík občas vyměnit, tak aby správně absorbovaly nečistoty a špínu, pak čistění oken půjde rychle a okna zůstanou bez šmouh a kapek. Vyberte si z naší nabídky příslušenství - utěrky, roztoky, hadříky pro čističe oken od originálních i náhradních prověřených výrobců.
Pryžové stěrky jsou při práci s AKU čističem na okna Electrolux WellS7 zatěžovány nejvíce. Není tedy divu, že je nutné tyto stěrky čas od času vyměnit. Profesionální pryžové stěrky od značky Electrolux myjí ve všech směrech a bez šmouh. Stěrka s rozměry 2x 17cm je vyrobena z přírodní pryže. Její výměna je navíc velmi snadná. Vhodná pro všechny čističe Electrolux WELLS7.
Pryžové stěrky jsou při práci s AKU čističem na okna Electrolux WellS7 zatěžovány nejvíce. Není tedy divu, že je nutné tyto stěrky čas od času vyměnit. Profesionální pryžové stěrky od značky Electrolux myjí ve všech směrech a bez šmouh. Stěrka s rozměry 2x 29cm je vyrobena z přírodní pryže. Její výměna je navíc velmi snadná. Vhodná pro všechny čističe Electrolux WELLS7.
Originální stírací lišta pro vysavač na okna Concept CW1000 a CW1010.
Teleskopické tyče pro těžko dostupná místa. Jedna nástavná tyč pro čistič a jedna pro látku z mikrovlákna Dosah až 4 m.
Náhradní široká hubice k AKU stěrce oken Electrolux, vhodná pro všechny modelové řady WELLS7 Electrolux.
Speciální textilie z mikrovlákna pro okenní vysavač Concept CW1000 Perfect Clean 3v1 má výborné čisticí vlastnosti a je mimořádně jemná.
Čisticí textilie z mikrovlákna je určena pro vysavače na okna Concept CW1000, Concept CW1010 Docílíte dokonalejšího úklidu díky sběru každého zrnka nejjemnějšího prachu.
Kärcher RM 500 čistič skel v koncentrátu pro čištění všech voděodolných hladkých povrchů bez zanechávání šmouh. Odstraňuje i odolné nečistoty jako mastný film, hmyz, kožní maz a emisní znečištění. Jedno balení vystačí cca na 100 mytí. Doporučené ředění 5 ml (půlka víčka) koncentrátu + 220 ml vody.
Koncentrát čističe oken Kärcher RM 500 s vůní bílé lilie pro čištění všech voděodolných hladkých povrchů bez zanechávání šmouh. Odstraňuje i odolné nečistoty jako mastný film, hmyz, kožní maz a emisní znečištění.
Univerzální čistič skleněných plochOkna a zrcadla beze šmouh? Díky Nanolab WINDOW Clean se už u mytí oken či jiných skleněných ploch v domácnosti nebudete muset rozčilovat. Sprej s obsahem alkoholu účinně čistí a leští skleněné povrchy a zanechává je beze šmouh. Je ekologický a navíc příjemně voní po čerstvých jablcích. Díky spreji WINDOW Clean budete mít během chvilky okna jako ze škatulky.
Použití je snadnéSprej používejte jako jakýkoli jiný přípravek na okna, který znáte. Sprej aplikujte rozprašovačem přímo na povrch a ihned setřete a vyleštěte suchou utěrkou. V případě nutnosti opakujte. Použít můžete také na jiné skleněné plochy, jako jsou zrcadla, dvířka skříněk, skleněné stoly a další.
Varování: Uchovávejte mimo dosah dětí.