Hubice na koberce i parkety, ke všem vysavačům Zelmer, se zachycovačem drobností. Originální kombi hubice vysavače ZELMER pro vysavače Zelmer Aquario , Aquawelt, Aquos, Ceres, Clarris, Cobra, Delfin, Elf, Explorer, Flip, Flooris, Furio, Jupiter, Magnat, Maxim, Meteor, Oceanic, Odyssey, Orion, Pluser, Quiqo, Roto, Silentwelt, Solaris, Solaris Twix, Syrius, Tiny, Twist, Twister, Vodník, Wodnik, Voyager, Twix, BOSCH BWD41720,BWD41740,BWD420HYG,BWD421PET,BWD421PRO, .Součástí balení přepínací hubice Zelmer 549.0000/ ZVCA54KG jsou 2 redukce, spojky - za pomoci kterých můžete použít tuto parketovou hubici s vysavači jiných výrobců = univerzální - AEG, Electrolux, Eta, Concept, Sencor, Zanussi a mnoha dalších vysavačů, s průměrem 32 nebo 35 mm připojení trubky.
Separátor BIGDIRT Electrolux ZE004 vám umožňuje vysávat studený popel z krbu, grilů, kapaliny (s výjimkou nebezpečných nebo hořlavých kapalin) a další vlhké látky, stejně jako zeminu, skleněné střepy, kousky kamene a cementový prach. Můžete dokonce čistit menší ucpání z podlahových odtoků a odmrazovat ledničku, nebo čistit auto. Sběrná nádoba pojme 20 litrů pevných látek a 5 litrů kapaliny. Je ošetřena proti korozi a snadno se čistí.
Separátor nečistot a popela vám umožňuje vysávat studený popel z krbu, grilů, kapaliny (s výjimkou nebezpečných nebo hořlavých kapalin) a další vlhké látky, stejně jako zeminu, skleněné střepy, kousky kamene a cementový prach. Můžete dokonce čistit menší ucpání z podlahových odtoků a odmrazovat ledničku
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ