Máte rádi rýži? Akce na automatické rýžovary - ceny již od 467,- Kč

SBAG - Sbag- S-bag sáčky do vysavače, ty jediné pravé - od firmy Electrolux

Do košíku byl vložen produkt - , ks.



PayU
Univerzální motorový filtr pro vysavače AEG, Electrolux, Tornado a Volta Electrolux EF54
Výrobce:Electrolux
Dostupnost:Skladem!
  
Vaše cena bez DPH: 64 Kč
Vaše cena s DPH: 78 Kč
Běžná cena:99 Kč
Ušetříte:21 Kč (21%)
  
Vložit do košíku:

EF 54 motorový filtr do vysavače AEG, Electrolux, Tornado, Volta 

  
Originální univerzální motorové filtry EF54 - výrobce Electrolux, balení obsahuje 2 filtry - Rozměry filtrů : 227x145 mm, tloušťka 5mm. 
Filtry jsou díky nákresům jednoduše upravitelné pro mnoho druhů vysavačů - některé z nich naleznete na seznamu níže, filtr je univerzální, k nastřižení.Filtr Electroux 9000843053, 1052232558,7917559,1050821014. 

  

ELECTROLUX

Accelerator: ZAC 6705...6790, 6805...6858

AirMax: ZAM 6100...6195, ZAM6210...6270

Bolido:Z 4500...4595

Clario: Z 1900...2095, 7510...7549

Ergomini/Clario2: ZP 3500...3550

Ergospace: ZE 2200...2299, ZE 310...335,

2253...2271 XXL, XXL 00...300

ZEG 310...355, ZE 2400, 2410

Excellio: Z 5000...5295

Maximus: ZXM 7010...7035,

Oxygen: Z 5500.. .5695, 5900.. .5995,6988D

Oxygen+: Z 7320...7399

Oxy3system: ZO 6300...6399, EL 7020B

SmartVac: Z 5000...5696

Ultra Silencer: Z 3300...3395, ZUS3336...3396, ZUSG 3000, PE 6985A,EL 6985B ZUSG 3900, ZUS 3920, 3925,3930, 3940P, 3960, 3970P, 3980P, 3990

UltraOne:Z 8800...8899

Viva Control: ZV1010...1050

Viva Quickstop: ZVQ 2100..2105,ZVQ 2135, Z 4650, 4660

AEG

AE: 4620, 4640

AirMax: AAM 6100...6195,6200OKO, 6216, 6320CD, 6324,7124Pow

Clario: AEC 7570...7572

Clario 2: AEP 3515,3525

Maximus: AMX 7010...7035

Oxygen+: AO 7320, 7335, 7350

Oxy3system: AOS 9300...9352

System_Pro: P1...P999

Ultra Silencer: AUS 4030...4099,AUSÔ 3000, AUSG 3900, 3930,3965P

UltraOne: AEL 8800...8899

Viva Control: AVC 1110...1190,1220...1230

Viva Quickstop: AVQ 2100...2190,2221 QS, Elégance, 2135, 2500

TORNADO

AirMax: TO 6400...6451

Bolido: 1500...1750, 4500...4559

Calypso: TO 6310...6399, 6510...6530

Elégance:TO 6600...6630

Essensio: TO 4600...4699

Modelys: CA 6200...6230

Pluton: TO 3515, 3525

Perfecto: TO 7010, 7020

Super Pro: TO 30, 50, 55, TO 3600,4620,4640

VOLTA

AirMax: UC 6100...6199, 6410...6430

Bolido: 4500...4595

Control: U 4610...4640

Gemini:U 2810...2990

Maximus: U 7510...7540

Modelys: U 6200...6290

Quickstop: U 4410...4461

Rolfy: U 1004...1035

  

 

Související kategorie a příslušenství:

Parametry:

Počet ks v baleníElectrolux EF 54 motorový filtr - 2ks v balení
Související zboží:
Filtry Electrolux EF 55 - Motorový filtr a filtr v rámečku k vysavačům AEG-Electrolux, Tornado, Volta, Philips
Filtr motoru k nástřihu a mikrofiltr v rámečku, AEG, Electrolux, Tornado, Volta, Philips. Sada filtrů 9000843061,4055078499,117975037,4055124152 1052232566,117975029.
 179,- Kč
 149,- Kč
skladem
Filtr HEPA H12 Electrolux EF 26 do vysav., omyvatelný
Hodnocení Heuréka
Originální filtr H.E.P.A. Electrolux filtr EFH12W Electrolux EF 26 Gore pro vysavače AEG-Electrolux, Philips. HEPA filtr Electrolux 9001951194,1131247015,9000844911,2193411010,9000819889,9092880609.
 589,- Kč
 499,- Kč
skladem
Sáčky do vysavače AEG-ELECTROLUX-PHILIPS alt.SBAG E200, textilní 10ks
Kvalitní náhradní sáčky z netkané textilie, typ S-bag, od výrobce BasicXL. Součástí filtr k nástřihu.
 299,- Kč
 199,- Kč
skladem
Sáčky do vysavače ELMB01K - pro AEG, Electrolux, Philips - alt. Sbag, 4 ks textilní
Alternativní sáčky - náhrada S-bag pro AEG, ELECTROLUX, PHILIPS. Vyrobeno v EU, filtrační třída M, netkaná textilie, hygienický uzávěr.
 159,- Kč
 129,- Kč
skladem
Electrolux E201MSFD - sada sáčků SBAG Classic Long Performance, 12ks + vůně
Sáčky do vysavače Electrolux S-Bag z netkané textilie 12 ks sáčků Classic Long Performance a balení vůní zdarma.
 739,- Kč
 666,- Kč
skladem
Extra výhodná sada pro vysavače Electrolux (Menalux 1800VP) Sbag 15ks, hepa a 3xfiltr
Hodnocení Heuréka
15 sáčků Sbag pro AEG-ELECTROLUX-PHILIPS, z netkané textilie Duraflow, omýv. originální filtr HEPA H13 certifikovaný, 15 ks v balení 1800VP, 3 filtry. Výrobce Electrolux pod svou značkou Menalux.
 699,- Kč
 533,- Kč
skladem
MENALUX 1800MP - Sáčky do vysavače S-bag/SBAG
Menalux 1800MP -Sáčky do vysavače S-bag Syntetické S-bag sáčky pro vysavače ELECTROLUX, AEG, Philips 12 ks a mikro filtry - set Menalux 1800MP. Patentovaný materiál Duraflow™ = vysoká kvalita. Výrobce Electrolux pod svou značkou Menalux. Sada obsahuje 12 ks kvalitních sáčků z netkané textilie S-BAG a 2 univerzální filtry do vysavače k nastřižení.
 449,- Kč
 377,- Kč
skladem
Vůně do vysavače WORWO Exotic kolečka, 2ks
Hodnocení Heuréka
Vhodné i pro bezsáčkové vysavače, vůně tropů.
 49,- Kč
 39,- Kč
skladem
Vůně do vysavače Worwo - levandulová, 5ks
Hodnocení Heuréka
Voňavé tyčinky příjemně provoní byt při vysávání levandulovou
 59,- Kč
 49,- Kč
skladem
Electrolux 1198866 EFH13W Filter Systém omyvatelný HEPA H13
Hodnocení Heuréka
Originál HEPA filtr ELECTROLUX EFH13W omyvatelný filtrační třídy H13 odfiltruje i ty nejmenší nečistoty (99,5% všech částic až do velikosti 0,06 mikrometrů) např. spory plísní, pyl, výtrusy a zbytky roztočů. Filtr 9001677682,9002564053,1131300012,9001951202,4055126348, 1130684028,2193435019,1130915075,4055125621.
 690,- Kč
 588,- Kč
skladem
Dvouvrstvý motorový filtr Electrolux EF74 pro Ergospace, UltraSilencer, Viva Quickstop 2ks
Filtr 9001957399, 9001961029. Kombinovaný motorový filtr - z jedné strany bílý mikrofiltr, z druhé černá pěna - pro vysavače Electrolux Ergospace: 2253 XXL, 2254 XXL, 2271 XXL, 2272 XXL , XXL 00,10,19,20, XXL 10...300 , XXL 200...300, XXL 21, 23, 34/B/R, Ergospace: XXL 40,42, XXL 50C/D, 51, XXL 53,59...63, 71, 72, XXL 95, ZE 2200...2299, Electrolux UltraSilencer Z 3300...3395, ZUS 3326...3396 a AEG AUS 4030...4035, UltraSilencer Green AUSO 3000 a Viva Quickstop AVQ 2100...2139.
 89,- Kč
 85,- Kč
skladem
Filtr Electrolux EF 17 - mikrofiltr v rámu
Rámový filtr pro AEG, Electrolux, Philips, Tornado, Zanussi, Volta. Kompatibilní s Philips FC8030. Výrobce Electrolux.Filtr 9092880526,53190095223,2191940010,117975557,218526002.
 189,- Kč
 169,- Kč
skladem
Provozní doba:Po-Čt8:30-16:30
 8:30-15:30
+420 608 713 325
objednavky@nipponcec.cz
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zde.Souhlasím