Máte rádi rýži? Akce na automatické rýžovary - ceny již od 467,- Kč

SBAG - Sbag- S-bag sáčky do vysavače, ty jediné pravé - od firmy Electrolux

Do košíku byl vložen produkt - , ks.



PayU
Filtr Electrolux EF54 - Motorový filtr do vysavače AEG, Electrolux, Tornado, Volta
Výrobce:Electrolux
Dostupnost:skladem více než 10ks
  
Vaše cena bez DPH: 64 Kč
Vaše cena s DPH: 78 Kč
Běžná cena:99 Kč
Ušetříte:21 Kč (21%)
  
Vložit do košíku:
Filtr Electrolux EF54 - Motorový filtr do vysavače AEG, Electrolux, Tornado, Volta Filtr Electrolux EF54 - Motorový filtr do vysavače AEG, Electrolux, Tornado, Volta Filtr Electrolux EF54 - Motorový filtr do vysavače AEG, Electrolux, Tornado, Volta
Originální univerzální motorové filtry EF54 - výrobce Electrolux, balení obsahuje 2 filtry. Filtry jsou díky nákresům jednoduše upravitelné pro monoho modelů vysavačů více značek. Filtr do vysavače ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta je tedy univerzální, k nástřihu.Filtr Electroux 9000843053, 1052232558,7917559,1050821014. 

  

Electrolux EF 54 motorový filtr do vysavače ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta 

  

  • Balení 2ks filtrů s nákresy pro vysavače ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta
  • Filtry nástřihem snadno uzpůsobíte svému vysavači.
  • Sada filtrů pasuje pro vysavače zde uvedené, ale i k mnoha dalším.
  • Pokud si nejste jisti kompatibilitou správné náhradní filtry pro váš vysavač obratem ověříme.
  • Rozměry filtru pro vysavače ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta : 227x145 mm, tloušťka 5mm.
  • Společnost Electrolux vytvořila tyto speciální vysoce kvalitní filtry pro vysavače ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta tak, aby poskytovaly vašemu vysavači silný průtok vzduchu současně s vysokou úrovní filtrace a maximálním zachytáváním prachu.
  • Výrobcem je doporučeno měnit filtry ve vašem vysavači ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta s každým pátým prachovým sáčkem.

  


Motorový filtr do vysavače ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta 

  

Motorový filtr EF54 do vysavače Electrolux, AEG, Tornado, Volta

Electrolux Accelerator: ZAC 6705...6790, 6805...6858

Electrolux AirMax: ZAM 6100...6195, ZAM6210...6270

Electrolux Bolido:Z 4500...4595

Electrolux Clario: Z 1900...2095, 7510...7549

Electrolux Ergomini/Clario2: ZP 3500...3550

Electrolux Ergospace: ZE 2200...2299, ZE 310...335,

Electrolux Ergospace: 2253...2271 XXL, XXL 00...300 , ZEG 310...355, ZE 2400, 2410

Electrolux Excellio: Z 5000...5295

Electrolux Maximus: ZXM 7010...7035,

Electrolux Oxygen: Z 5500.. .5695, 5900.. .5995,6988D

Electrolux Oxygen+: Z 7320...7399

Electrolux Oxy3system: ZO 6300...6399, EL 7020B

Electrolux SmartVac: Z 5000...5696

Electrolux Ultra Silencer: Z 3300...3395, ZUS3336...3396, ZUSG 3000, PE 6985A,EL 6985B ZUSG 3900, ZUS 3920, 3925,3930, 3940P, 3960, 3970P, 3980P, 3990

Electrolux UltraOne:Z 8800...8899

Electrolux Viva Control: ZV1010...1050

Electrolux Viva Quickstop: ZVQ 2100..2105,ZVQ 2135, Z 4650, 4660

AEG AE: 4620, 4640

AEG AirMax: AAM 6100...6195,6200OKO, 6216, 6320CD, 6324,7124Pow

AEG Clario: AEC 7570...7572

AEG Clario 2: AEP 3515,3525

AEG Maximus: AMX 7010...7035

AEG Oxygen+: AO 7320, 7335, 7350

AEG Oxy3system: AOS 9300...9352

AEG System_Pro: P1...P999

AEG Ultra Silencer: AUS 4030...4099,AUSÔ 3000, AUSG 3900, 3930,3965P

AEG UltraOne: AEL 8800...8899

AEG Viva Control: AVC 1110...1190,1220...1230

AEG Viva Quickstop: AVQ 2100...2190,2221 QS, Elégance, 2135, 2500

Tornado AirMax: TO 6400...6451

Tornado Bolido: 1500...1750, 4500...4559

Tornado Calypso: TO 6310...6399, 6510...6530

Tornado Elégance:TO 6600...6630

Tornado Essensio: TO 4600...4699

Tornado Modelys: CA 6200...6230

Tornado Pluton: TO 3515, 3525

Tornado Perfecto: TO 7010, 7020

Tornado Super Pro: TO 30, 50, 55, TO 3600,4620,4640

Volta AirMax: UC 6100...6199, 6410...6430

Volta Bolido: 4500...4595

Volta Control: U 4610...4640

Volta Gemini:U 2810...2990

Volta Maximus: U 7510...7540

Volta Modelys: U 6200...6290

Volta Quickstop: U 4410...4461

Volta Rolfy: U 1004...1035

  

Filtr ELECTROLUX, AEG, Tornado, Volta

  

 

Související kategorie a příslušenství:

Parametry:

Počet ks v baleníEF54 motorový filtr do vysavače AEG, Electrolux, Tornado, Volta - 2ks
Určeno pro vysavače:
+
-
ELECTROLUX - ErgoSpace XXL 00...300 ELECTROLUXELECTROLUX - ErgoSpace ZE 2200 - 2299 ELECTROLUXELECTROLUX - Essensio ZEO 5400...5499 ELECTROLUXELECTROLUX - Excellio Z 5000...5295 ELECTROLUXELECTROLUX - JetMaxx ZJG 6801 - 6889 ELECTROLUXELECTROLUX - JetMaxx ZJM 68FD1...9 Dust+Gone ELECTROLUXELECTROLUX - Oxygen Z 5900...5995 ELECTROLUXELECTROLUX - Clario Z 7510...7549 ELECTROLUXELECTROLUX - UltraSilencer ZUS 3385, 3386 ELECTROLUXELECTROLUX - UltraSilencer ZUS 3920...3990 ELECTROLUXELECTROLUX - ErgoSpace ZE 2400, 2410 bagless ELECTROLUXAEG - Twinclean ATC 8210, 8263, 8270 AEGAEG - Twinclean ATC 8210 - 8280 AEGAEG - Twinclean ATC 8220 AEGAEG - Twinclean ATC 8240, 8280 AEGAEG - Twinclean ATC 8260, 8264 AEGAEG - AirMax AAM 6100-6160 EC AEGAEG - AirMax AAM 6101 A AEGAEG - AirMax AAM 6102 Essential AEGAEG - AirMax AAM 6105, AAM 6106 AEGAEG - AirMax AAM 6107, AAM 6108 AEGAEG - AirMax AAM 7154 POW AEGAEG - AirMax AAM 6112, AAM 6113 AEGAEG - AirMax AAM 6200 OKO AEGAEG - AirMax AAM 6116 , AAM 6118 AEGAEG - Oxy3System AOS 9310, 9330 AEGAEG - Oxygen+ AO 7320, 7335 AEGAEG - Oxygen+ AO 7350 AEGAEG - UltraOne AEL 8800 - 8899, AEL 90 AEGAEG - Clario AEC 7570 - 7572 AEGAEG - Clario AEC 7571, AEC 7572 AEGAEG - Clario2 AEP 3515, 3525 AEGAEG - Maximus AMX 7010 - 7035 AEGAEG - Maximus AMX 7015, 7016, 7020, 7021 AEGAEG - Maximus AMX 7025, 7026, 7030, 7035 AEGAEG - System Pro P 1...999, P3 AEGAEG - UltraOne AEL 8815, 8820, 8840 AEGAEG - UltraSilencer AUS 4030 AEGAEG - UltraSilencer AUS 4030 - 4090 AEGAEG - UltraSilencer AUS 4035 AEGAEG - UltraSilencer AUS 4040 AEGAEG - UltraSilencer AUS 4045 AEGAEG - UltraSilencer AUS 4090 EX AEGAEG - Viva Control AVC 1110 AEGAEG - Viva Control AVC 1110 - 1190 AEGAEG - Viva Control AVC 1120 AEGAEG - Viva Control AVC 1130 Parketto AEGAEG - Viva Control AVC 1170 AEGAEG - Viva Control AVC 1162 AEGAEG - Viva Control AVC 1171 AEGAEG - Viva Control AVC 1190 AEGAEG - Viva Control AVC1220, AVC 1230 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2100 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2100 - 2141 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2101, 2102 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2103, 2104 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2106, 2107 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2111, 2112 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2114, 2116 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2117 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2125, 2128 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2129 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2132 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2134 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2135 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2136 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2137, 2138 AEGAEG - Viva Quickstop AVQ 2140, 2141 AEGELECTROLUX - UltraActive EL 4300, 4325, 4327 ELECTROLUXELECTROLUX - UltraActive ZUA 3810, 3815 ELECTROLUXELECTROLUX - UltraActive ZUA 3820 - 3860, ZUAG3800, 3801 ELECTROLUXELECTROLUX - UltraActive ZUAG 3800, 3801 KR ELECTROLUXELECTROLUX - AirMax ZAM 6100 - 6116 ELECTROLUXELECTROLUX - AirMax ZAM 6100 - 6199 ELECTROLUXELECTROLUX - AirMax ZAM 6210 - 6290 ELECTROLUXELECTROLUX - AirMax ZAM 6221 ELECTROLUXELECTROLUX - AirMax ZAM 6271 ELECTROLUXELECTROLUX - AirMax ZAMG6200 Green ELECTROLUXZANUSSI - ZAN 3002, 3010, 3015, 3020 Compact Power ZANUSSIELECTROLUX - Z 5210 J ELECTROLUX
Související zboží:
Filtry Electrolux EF 55 - Motorový filtr a filtr v rámečku k vysavačům AEG-Electrolux, Tornado, Volta, Philips
Filtr motoru k nástřihu a mikrofiltr v rámečku, AEG, Electrolux, Tornado, Volta, Philips. Sada filtrů 9000843061,4055078499,117975037,4055124152 1052232566,117975029.
 179,- Kč
 149,- Kč
skladem
Filtr Electrolux EF 17 - mikrofiltr v rámu
Rámový filtr pro AEG, Electrolux, Philips, Tornado, Zanussi, Volta. Kompatibilní s Philips FC8030. Výrobce Electrolux.Filtr 9092880526,53190095223,2191940010,117975557,218526002.
 189,- Kč
 169,- Kč
skladem
Originální sáčky do vysavače ELECTROLUX SBAG 4ks textilní antialergenní (E206B)
Hodnocení Heuréka
Originální sáčky pro alergiky s certifikací HEPA H10 + Ecarf, originální sáčky S-bag.
 249,- Kč
 195,- Kč
skladem
Originální sáčky do vysavače ELECTROLUX E200B S-bag 5ks
SBAG Electrolux E200 Classic, 5ks
 219,- Kč
 188,- Kč
skladem
Electrolux E201MSFD - sada sáčků SBAG Classic Long Performance, 12ks + vůně
Sáčky do vysavače Electrolux S-Bag z netkané textilie 12 ks sáčků Classic Long Performance a balení vůní zdarma.
 739,- Kč
 666,- Kč
skladem
S-bag sáčky ELECTROLUX Classic Long Performance 4ks
Origální sáčky SBAG pro vysavače AEG, Electrolux Philips.
 229,- Kč
 199,- Kč
skladem
HEPA filtr EFH13W omyvatelný do vysavače Electrolux, AEG, Philips - 4 sáčky, HEPA, filtr, vůně v setu USK 9
Hodnocení Heuréka
4x S-bag, HEPA H13, filtr, sada vůní - originál, s-bag.com - komplet set pro vysavač AEG-Electrolux-Philips.Sada filtrů 9001670927, 9001661520
 699,- Kč
 599,- Kč
skladem
Aktivní alternativní HEPA filtr neomyvatelný, pro AEG, Electrolux, Philips
Hodnocení Heuréka
Neomyvatelný náhradní HEPA filtr, kompatibilní s EFH12, EFH12W, EFH13W, EFS1, FC8031, FC8038.
 239,- Kč
 175,- Kč
skladem
Sáčky do vysavače AEG-ELECTROLUX-PHILIPS alt.SBAG E200, textilní 10ks
Kvalitní náhradní sáčky z netkané textilie, typ S-bag, od výrobce BasicXL. Součástí filtr k nástřihu.
 299,- Kč
 199,- Kč
skladem
Dlouhá štěrbinová hubice SP 22
Úzká štěrbinová hubice vysavače 32/35 mm - pro snadný přístup k úklidu těžko dostupných míst, součástí je redukce - minihubice kvalitního provedení, výrobce ELECTROLUX/Menalux.
 99,- Kč
 75,- Kč
skladem
HEPA filtr do vysavače Electrolux, AEG -  Allergy Plus® s-filter® EFS1W
Omýv. H13 HEPA filtr, kompatibilní s EFH12, EFH12W, EFH13W, EFS1, FC8031, FC8038. Výrobce Electrolux.Filtr 9001677682,9002564053,1131300012,9001951202,4055126348, 1130684028,2193435019,1130915075,4055125621.
 699,- Kč
 588,- Kč
skladem
Hubice SET/01 pro údržbu auta, k vysavači
Široká hubice s lapači nečistot, a pružná tenká flexi hubice pro rychlý úklid interiéru vozidla - auto sedaček. 32-35 mm adaptér součástí - to je SET/01. Pod značkou Menalux vyrábí firma Electrolux.
 399,- Kč
 328,- Kč
skladem
Hubice k vysavači na zvířecí chlupy ELECTROLUX Animal KIT03
Set hubic MKIT03-B k vysavači pro odstranění zvířecí srsti z gauče, schodů, závěsů, polstrů - efektní sběr zvířecích chlupů s pomocí: 24 cm široké hubice s plyšem + plochá hubice se silným tahem.
 699,- Kč
 475,- Kč
skladem
Separátor k vysavači Menalux AD10
Tento šikovný separátorový nástavec vysavače chrání filtrační sáček a váš vysavač před poškozením drobnými ostrými předměty. Separátor je tranparentní - vysáté nečistoty hned vidíte. Perfektně a včas zachytí omylem vysáté drobné předměty - kostičky Lega, cennosti a další. Upevnění na trubku je jednoduché.
 599,- Kč
 499,- Kč
skladem
Sada Anti-Allergy Kit Electrolux - 8 x S-Bag®, 1x HEPA H13 omyvatelný
Hodnocení Heuréka
Omyvatelný HEPA H13 Allergy Plus filter v sadě s Electrolux Sbag 8ks anti-allergeních.
 849,- Kč
 699,- Kč
skladem
Filtry JOLLY M3 do vysavače AEG-Electrolux, Philips 1+1
Náhradní filtry k vysavačům AEG, Electrolux, Philips -mikrofiltr v rámu do vysavače - rozměry vnější rozměr 150x120 mm, vnitřní rozměr 107x135 mm - mikrofiltr s nákresy vysavačů k nástřihu - rozměry 230 x 150 mm .Výrobce Jolly.označení M3
 119,- Kč
 79,- Kč
skladem
Provozní doba:Po-Čt8:30-16:30
 8:30-15:30
+420 608 713 325
objednavky@nipponcec.cz
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zde.Souhlasím